pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Dziewczyna we mgle

Autor książki:

Donato Carrisi

Dane szczegółowe:
Wydawca: Albatros
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 352 s.
Wymiar: 205x135 mm
EAN: 9788382155709
ISBN: 978-83-8215-570-9
Data: 2021-06-17
31.37 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

W odizolowanym od świata górskim miasteczku zaginęła szesnastoletnia dziewczyna. Rodzice są zrozpaczeni, a mieszkańcy zszokowani. Nie potrafią przyjąć do wiadomości, że porywaczem może być ktoś z nich.
Porywaczem... lub zabójcą.
Przybyły na miejsce agent specjalny Vogel nie ma wątpliwości, że tropi mordercę. I że jest to ktoś z miejscowych.
Nie interesują go badania kryminalistyczne, odciski palców i ślady DNA. Vogel wykorzystuje media. Bo ludzie nie potrzebują sprawiedliwości potrzebują spektaklu. A on zapewni im widowiskowe polowanie na potwora.
To ryzykowna gra, w której już raz przegrał. Mimo to Vogel typuje podejrzanego i chociaż ma tylko poszlaki, wydaje wyrok i dąży do zniszczenia mu życia. Tak jak robił to już setki razy. Morderca jednak tylko czeka, aż światła reflektorów zostaną skierowane na niego. A Vogel w pewien wieczór opowie swoją historię tylko jednej osobie.
Powieść została zekranizowana. W rolach głównych wystąpiły gwiazdy europejskiego kina: Toni Servillo (Wielkie piękno) i Jean Reno (Leon zawodowiec).
Ta powieść ma swój specyficzny, mroczny nastrój, co przydało się mocno w scenariuszu filmu, w którym zagrała plejada gwiazd europejskiego kina, m.in. Jean Reno i Toni Servillo. Uwaga! Donato Carrisi zaskoczy czytelników, bowiem mordercą jest Jacek Michoń, Angora
Dziewczyna we mgle to bardzo dobry kryminał, w którym autor próbuje zdefiniować istotę zła, obnaża ludzkie zakłamanie, hipokryzję, strach, podłość i kłamstwa. Maria Olecha-Lisiecka, Tygodnik Piekary Śląskie

Książka "Dziewczyna we mgle" - Donato Carrisi - oprawa miękka - Wydawnictwo Albatros. Książka posiada 352 stron i została wydana w 2021 r. Cena 31.37 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.