pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jesień w Klinice Małych Zwierząt w Leśnej Górce (+ CD)

Autor książki:

Tomasz Szwed

Dane szczegółowe:
Wydawca: Bis
Rok wyd.: 2012
Oprawa: twarda
Ilość stron: 112 s.
Wymiar: 168x240 mm
EAN: 9788375512632
ISBN: 978-83-7551-263-2
Data: 2012-09-27
pozycja niedostępna

Opis książki:

Zapraszamy do Kliniki Małych Zwierząt w Leśnej Górce. Prowadzą ją małe zwierzęta: profesor Borsuk i jego biały personel - doktor Łasiczka, Suseł, siostry Wiewiórki, sanitariusz Ryś i wiele innych ważnych postaci. Opowiadania o lekarzach i ich pacjentach, o radościach, smutkach, niezwykłych przygodach i sukcesach medycznych wykształconych specjalistów o miłych pyszczkach, miękkich futerkach i barwnych piórkach.

Do Leśnej Górki zawitała jesień. Mieszkańcy gromadzą zapasy na zimę, a w klinice trwa codzienna praca. Profesor Borsuk, doktor Łasiczka, doktor Kuna, sanitariusz Ryś i siostry Wiewiórki niosą pomoc chorym zwierzętom. Opatrują rany, wykonują ważne operacje, udzielają porad, wypisują recepty i wspierają swoich pacjentów oraz ich rodziny w trudnych chwilach. Poznajemy ich niezwykłe przygody oraz codzienne radości i smutki. Ciepłe i wzruszające, niekiedy zabawne opowiadania oswajające ze szpitalem i zabiegami medycznymi oraz światem przyrody.

Do książki dołączona będzie płyta CD z piosenkami dla dzieci. Śpiewa Pan Pies z chórem Myszy Polnych i Zaroślowych

Książka "Jesień w Klinice Małych Zwierząt w Leśnej Górce (+ CD)" - Tomasz Szwed - oprawa twarda - Wydawnictwo Bis. Książka posiada 112 stron i została wydana w 2012 r.