pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jesień w Klinice Małych Zwierząt w Leśnej Górce

Autor książki:

Tomasz Szwed

Dane szczegółowe:
Wydawca: Bis
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 112 s.
Wymiar: 168x240 mm
EAN: 9788375516159
ISBN: 978-83-7551-615-9
Data: 2019-04-23
20.16 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Jesień w Klinice Małych Zwierząt w Leśnej Górce to kontynuacja przygód bohaterów znanych z Kliniki Małych Zwierząt, pięknie ilustrowana przez Anetę Krellę-Moch. Ciepłe i wzruszające, niekiedy zabawne opowiadania oswajające ze szpitalem i zabiegami medycznymi oraz światem przyrody. Doskonała lektura dla małych pacjentów, ale też dla wszystkich przyszłych lekarzy i weterynarzy oraz tych, którzy kochają przyrodę, mają wrażliwe serca i lubią ciekawe historie.

Do Leśnej Górki zawitała jesień. Mieszkańcy gromadzą zapasy na zimę, a w klinice trwa codzienna praca. Profesor Borsuk, doktor Łasiczka, doktor Kuna, sanitariusz Ryś i siostry Wiewiórki niosą pomoc chorym zwierzętom. Opatrują rany, wykonują ważne operacje, udzielają porad, wypisują recepty i wspierają swoich pacjentów oraz ich rodziny w trudnych chwilach. Potrafią znaleźć wyjście z każdej opresji, przytulić, pocieszyć i nakleić plasterek tak, żeby nie bolało. Poznajemy ich niezwykłe przygody oraz codzienne radości i smutki, troski i marzenia.

Tomasz Szwed jest znanym piosenkarzem, autorem i kompozytorem, ale także psychoterapeutą, konsultantem Fundacji A kogo? pracującym także z dziećmi.

Książka "Jesień w Klinice Małych Zwierząt w Leśnej Górce" - Tomasz Szwed - oprawa twarda - Wydawnictwo Bis. Książka posiada 112 stron i została wydana w 2019 r. Cena 20.16 zł. Zapraszamy na zakupy!