pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jedwab i porcelana. Czerwony ptak. Tom 3

Autor książki:

Dawid Juraszek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sumptibus
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 252 s.
Wymiar: 125x176 mm
EAN: 9788364756252
ISBN: 978-83-6475-625-2
Data: 2015-04-27
Cena wydawcy: 29.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

JEDWAB I PORCELANA to powieść drogi - drogi wiodącej przez labirynty przeznaczenia i przypadku, przez mroczne tajemnice ludzi i bóstw, przez obce krainy rodem z mitów i annałów, przez zakamarki skrywanych namiętności i rwących się do urzeczywistnienia marzeń. Drogi przez świat, którego cztery strony zgodnie z prastarą chińską mitologią symbolizują tytuły czterech tomów.

O Chinach nikt jeszcze w Polsce tak nie pisał. Cesarstwo Środka to miejsce, gdzie ścierają się siły ludzkie i moce nadprzyrodzone, gdzie niebezpieczeństwo nigdy nie jest daleko, a przygoda zawsze zaskakuje. Pośród bitewnego zgiełku, upiornych nawiedzeń i cielesnych pokus bakałarz Xiao Long zmaga się z własnymi demonami i samym sobą. Jedwab i porcelana to orientalna nie tylko w treści, ale i formie opowieść o Chinach i Chińczykach, opowieść jak ze snu - snu, z którego trudno się otrząsnąć.

Tom III. Czerwony ptak
O Xiao Longa ścierają się groźne siły, a droga wiedzie go coraz dalej, choć on sam nie wie, dokąd i po co. Czekają także na niego nowi ludzie, idee oraz pokusy, wystawiając go na kolejne próby. Od losu otrzymuje aż nadto błogosławieństw, kar i wyzwań, z którymi tak strasznie nie chce mu się mierzyć.

Książka "Jedwab i porcelana. Czerwony ptak. Tom 3" - Dawid Juraszek - oprawa miękka - Wydawnictwo Sumptibus. Książka posiada 252 stron i została wydana w 2015 r.