pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Książki »
»
Jednoosobowa firma
książka:

Jednoosobowa firma

Dane szczegółowe:
Wydawca: BL Info
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 418 s.
Wymiar: 150x220 mm
EAN: 9788389537942
ISBN: 978-83-8953-794-2
Data: 2019-02-12
Cena wydawcy: 49.35 złpozycja niedostępna

Jednoosobowa firma - Danuta Młodzikowska, Bjorn Lunden - opis książki:

Jak założyć i samodzielnie prowadzić jednoosobową działalność gospodarczą
Jak założyć działalność gospodarczą krok po kroku? Jak zdobyć pieniądze na start? Jaka forma opodatkowania będzie dla Ciebie najkorzystniejsza? Czy lepiej płacić podatek liniowy czy według skali podatkowej? Co można zaliczyć w koszty? Jak rozliczać wydatki związane z samochodem? Czy lepiej być podatnikiem VAT, czy nie? Odpowiedzi na te i inne ważne pytania znajdziesz w tej książce.

JEDNOOSOBOWA FIRMA to poradnik dla osób, które chcą założyć własną małą firmę i samodzielnie ją prowadzić oraz dla firm szkoleniowych prowadzących szkolenia z zakresu ABC przedsiębiorczości. Poradnik ten spotkał się z bardzo pozytywnymi opiniami Czytelników. Jest on wykorzystywany jako podstawowy materiał szkoleniowy na finansowanych ze środków unijnych kursach dla osób chcących założyć własną firmę. Dlaczego? Dlatego, że jest kompletny i zawiera wszystkie ważne zagadnienia w zakresie rejestracji działalności gospodarczej, prowadzenia rachunkowości, rozliczania podatku dochodowego i podatku VAT, składania deklaracji podatkowych i zusowskich, odliczania ulg podatkowych itp. A wszystkie te informacje są podane prostym, codziennym językiem, zatem nie ma obawy, że czegoś nie zrozumiesz!
Książka jest aktualizowana na stronie internetowej! Oznacza to, że kiedy następują zmiany w regulacjach podatkowych, my informujemy o tym na tej stronie (co najmniej przez rok). Poza tym zamieszczamy tu informacje uzupełniające, które naszym zdaniem mogą przydać się w codziennej działalności związanej z prowadzeniem firmy. Dostęp do aktualizacji jest bezpłatny.

Książka „Jednoosobowa firma” - oprawa miękka - Wydawnictwo BL Info.

Książka posiada 418 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Jednoosobowa firma"
Produkty podobne: