pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Java. Zadania z programowania z przykładowymi rozwiązaniami

Autor książki:

Mirosław J. Kubiak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 184 s.
Wymiar: 140x210 mm
EAN: 9788328369566
ISBN: 978-83-2836-956-6
Data: 2020-08-04
38.02 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Poznaj Javę w praktyce
Java to nowoczesny, współbieżny, obiektowy język programowania, który zdobył uznanie tysięcy programistów na całym świecie. Ogromne możliwości, niezależność od platformy, niezawodność i bezpieczeństwo, a także łatwość tworzenia i przejrzystość kodu powodują, że Java od lat cieszy się niesłabnącą popularnością, na programistów posługujących się tym językiem zaś czekają setki atrakcyjnych ofert pracy. Java znajduje zastosowanie w najróżniejszych dziedzinach i branżach, co sprawia, że opracowane za jej pomocą programy można spotkać niemal wszędzie - wiele popularnych aplikacji sieciowych i mobilnych zostało napisanych właśnie w Javie.

Teoretyczna nauka programowania jest jak czytanie o lataniu - można się w ten sposób dużo dowiedzieć, ale z pewnością nie zapewni to doświadczenia niezbędnego, żeby naprawdę wystartować. Dlatego z językiem programowania warto zapoznać się od strony praktycznej: pisać kod, wykonywać ćwiczenia programistyczne, wykorzystywać kolejne techniki i konstrukcje języka, a przede wszystkim mierzyć się z coraz trudniejszymi zadaniami. Doskonałym wsparciem w tym działaniu będzie najnowsze wydanie książki Java. Zadania z programowania z przykładowymi rozwiązaniami. Dzięki niej dowiesz się, jak wykorzystać otwarte, bezpłatne środowisko Net Beans IDE 8.2 do tworzenia aplikacji o prostym i przejrzystym kodzie, i szybko opanujesz Javę!
Proste operacje wejścia-wyjścia
Instrukcje warunkowe i iteracje
Tablice, macierze i łańcuchy tekstowe
Programowanie obiektowe
Przetwarzanie plików tekstowych
Zastosowanie wielowątkowości
Kolekcje i ich możliwości
Spraw, aby Java nie miała przed Tobą tajemnic!

Książka "Java. Zadania z programowania z przykładowymi rozwiązaniami" - Mirosław J. Kubiak - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 184 stron i została wydana w 2020 r. Cena 38.02 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.