pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Java. Podstawy

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2013
Oprawa: twarda
Ilość stron: 864 s.
Wymiar: 164x239 mm
EAN: 9788324677580
ISBN: 978-83-246-7758-0
Data: 2013-12-10
Cena wydawcy: 99.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Wykorzystaj potencjał lidera na rynku języków programowania!

Pomimo zaawansowanego wieku Java wciąż jest na topie. Ten język programowania oraz narzędzia z nim powiązane są najczęściej wybierane do tworzenia rozbudowanych systemów informatycznych. Skąd ta popularność Przejrzysta składnia, obsługa nowoczesnych technik przesyłania informacji, automatyczne czyszczenie pamięci to tylko niektóre z atutów Javy. Jeżeli dołożymy do tego ogromną rzeszę użytkowników chętnych do pomocy, wszystko staje się jasne. Java jeszcze długo będzie na świeczniku!

Kolejne wydanie tej cenionej książki zostało zaktualizowane o wszystkie nowości, które pojawiły się w wersji 7 platformy Java Standard Edition. W trakcie lektury poznasz składnię języka oraz wszystkie istotne kwestie związane z programowaniem w Javie. Zrozumiesz założenia programowania obiektowego, nauczysz się korzystać z interfejsów oraz obsługiwać wyjątki. Przekonasz się również, jakie ułatwienia w tym zakresie oferuje Java 7 - obsługa wielu wyjątków w ramach jednego bloku catch to tylko czubek góry lodowej. Książka ta jest idealną pozycją dla wszystkich osób chcących poznać język Java. Sprawdzi się ona również w rękach doświadczonych programistów - jako źródło informacji na temat nowości w Java Standard Edition 7.

Poznaj:

  • podstawy języka Java
  • zasady programowania obiektowego
  • zastosowanie interfejsów
  • nowości wprowadzone w ostatniej wersji Javy
Wykorzystaj siłę obiektów. Zacznij programować obiektowo w języku Java!

Książka "Java. Podstawy" - Cay S. Horstmann, Gary Cornell - oprawa twarda - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 864 stron i została wydana w 2013 r.

Ocena: 5 (z 1 ocen)
kolorkolorkolorkolorkolor

Opinie/recenzje:

Autor: Justyna inż. informatyki; Ocena: 5 pkt.; Data: 2015-08-06 ; Zobacz regulamin pkt 2.5
Otrzymałam książkę zgodną z opisem. Stan bardzo dobry. Przesyłka po prostu ekspresowa - książkę zamówiłam w środę, w czwartek otrzymałam informację o wysłaniu przesyłki, a już w piątek czekała ona na mnie, na poczcie. Super!

Minus za to, że musiałam pofatygować się osobiście (jeśli mieszka się w innej miejscowości niż znajduje się poczta jest to trochę problematyczne), a zazwyczaj inne przesyłki odbieram od listonosza w drzwiach domu.

Cena książki również zdecydowanie niższa niż w innych popularnych księgarniach tradycyjnych czy internetowych. Koszt przesyłki również niski w porównaniu do innych sklepów, więc miło mnie to zaskoczyło.

Jestem naprawdę zadowolona z realizacji zamówienia i przy kolejnych zakupach na pewno skorzystam z tej księgarni! :)