pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jaśmina od snów

Autor książki:

Agnieszka Kuchmister

Dane szczegółowe:
Wydawca: Książnica
Rok wyd.: 2024
Oprawa: miękka
Ilość stron: 288 s.
EAN: 9788327163554
ISBN: 978-83-2716-355-4
Data: 2024-01-22
30.18 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Kontynuacja Florentyny od kwiatów i Nadziei od zwierząt, zwieńczenie serii sokołowskiej.

Sokołów wciąż nie jest sielskim miejscem. W tajemniczych okolicznościach znika córka sołtysa, do pałacu wprowadzają się dziwni lokatorzy. W okolicy aż kipi od domysłów i pytań. Odpowiedzi na nie pojawiają się w męczących snach Jaśminy, kobieta gubi się między majakami a jawą. Czy traci zmysły, czy to ktoś z przeszłości próbuje wedrzeć się w jej sny Co przyjdzie wraz z wielką wodą, która nawiedzi kraj w 1997 roku Czego boją się nowi mieszkańcy pałacu Jaki mrok widzi w ludziach babka Grzebielucha odczyniająca uroki w domku na skraju lasu
W gawędzie osadzonej w realiach polskiej wsi wszechobecna tajemnica splata się z mrocznymi wątkami, tworząc oniryczną opowieść o przemijaniu i magii, która istnieje tuż pod powierzchnią rzeczywistości.

Jaśmina od snów łączy w sobie elementy baśni, fantastyki i kryminału. Eksploruje metaforyczne wymiary ludzkiego życia, przeplata doświadczenia codzienności z nadnaturalnymi elementami.

Książka "Jaśmina od snów" - Agnieszka Kuchmister - oprawa miękka - Wydawnictwo Książnica. Książka posiada 288 stron i została wydana w 2024 r. Cena 30.18 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.