pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jan Paweł I. Całe życie oddane wierze

Autor książki:

Cristina Siccardi

Dane szczegółowe:
Wydawca: Dehon
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 276 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788375193282
ISBN: 978-83-7519-328-2
Data: 2015-06-11
27.33 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Niniejsza biografia jest podróżą przez całe życie Albina Lucianiego - Jana Pawła I, od dziecka do papieża, dopełnioną cennymi wspomnieniami bratanicy Pii Luciani oraz świadectwami rodzeństwa, brata Edoarda i siostry Antonii.

Już od początku kapłaństwa posługa Albina Lucianiego miała charakter ściśle ewangeliczny. Zawsze troszczył się o to, by Pan był znany i miłowany, i aby wszyscy przyjęli Ewangelię, chrześcijańską nadzieję, która należy do samej istoty człowieka. Z tą misyjną żarliwością kontynuował swoją posługę jako biskup, a potem jako papież. Swoją całkowitą ufność w Bogu wyraził takimi słowami: "Pewnych rzeczy Pan nie chce zapisać ani w brązie, ani w marmurze, ale pisze je wręcz w prochu, aby - jeśli pismo pozostaje niezniszczone, nierozproszone przez wiatr - było jasne, że wszystko jest dziełem i wszystko zasługą jedynie Pana".

CRISTINA SICCARDI, ur. w 1966 roku w Turynie, mężatka, dwoje dzieci. Z wykształcenia historyczka, specjalizuje się w biografiach. Pisze do różnych dzienników, m.in. "L Osservatore Romano", oraz współpracuje z wieloma czasopismami kulturalnymi i religijnymi. Autorka ponad czterdziestu dzieł, w tym przetłumaczonej na język polski książki poświęconej Teresie z Kalkuty: Matka Teresa. Wszystko zaczęło się w mojej ziemi (2010).

Książka "Jan Paweł I. Całe życie oddane wierze" - Cristina Siccardi - oprawa miękka - Wydawnictwo Dehon. Książka posiada 276 stron i została wydana w 2015 r. Cena 27.33 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.