pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
film:

Jak zostać kotem

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:Kino Świat
Rok wyd.: 2016
Rodzaj nośnika: Pudełko DVD
EAN: 5906190325051
Data: 2016-12-13
31.34 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis filmu:

Kevin Spacey sprawdza, "Jak zostać kotem" w najnowszej komedii twórcy "Facetów w czerni". W obsadzie polskiego dubbingu - w ludzkim i kocim wcieleniu - najpopularniejszy polski aktor, Tomasz Kot.

Tom Brand (Kevin Spacey) jest multimilionerem, jednym z najbogatszych ludzi na świecie. Niestety, brak czasu i liczne obowiązki oddalają go od rodziny. Wszystko zmienia się, gdy - w wyniku zdumiewających zdarzeń - zostaje uwięziony? w ciele kota. A to nie koniec zabawy. Ta rozkręci się na dobre, gdy zwierzak trafi do rąk córki Toma, a on sam odkryje, że ma tylko tydzień, by powrócić do normalnej postaci. W przeciwnym wypadku już na zawsze pozostanie kotem!
"Ja zostać kotem" to przezabawna opowieść przynosząca odpowiedz na odwieczne pytania - ile żyć maja koty i czy mruczki zawsze spadają na cztery łapy? Doskonała rozrywka dla widzów w każdym wieku.

Film „Jak zostać kotem” - oprawa Pudełko DVD - Producent/dystrybutor:Kino Świat. Cena 31.34 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.