pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jak sztuczna inteligencja zmieni twoje życie

Autor książki:

Marek Tłuczek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 232 s.
Wymiar: 158x235 mm
EAN: 9788328368330
ISBN: 978-83-2836-833-0
Data: 2023-03-03
49.23 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Poznaj podstawy i zastosowania sztucznej inteligencji
* Odkryj niesamowity świat AI
Dowiedz się, jak powstała
Zrozum, dokąd zmierza
Sztuczna inteligencja staje się powoli nieodzownym składnikiem naszego życia. Przeszła długą drogę od modnego hasła pojawiającego się głównie w specjalistycznych publikacjach do technologii mającej realny wpływ na naszą codzienność. Z każdym dniem lepiej radzi sobie z coraz bardziej zaawansowanymi zadaniami, już nie tylko wygrywając mecze z arcymistrzami szachowymi, lecz również analizując ogromne zbiory danych, tłumacząc teksty, prowadząc samochody, rozpoznając ludzką mowę, przetwarzając obrazy, a nawet komponując muzykę i tworząc dzieła malarskie.

Aby dogłębnie poznać szczegóły techniczne stojące za AI, trzeba dysponować pewną wiedzą informatyczną i sprawnie posługiwać się odpowiednim aparatem matematycznym. Na szczęście aby wkroczyć w świat sztucznej inteligencji i dowiedzieć się, co można dzięki niej zyskać, nie jest niezbędna żadna magia, wystarczy właściwy przewodnik! Jeśli chcesz to zrobić, dobrze trafiłeś!
Ta publikacja pokaże Ci najciekawsze zastosowania AI i pomoże zrozumieć sposób działania tej technologii, a także spróbuje odpowiedzieć na pytanie, kiedy przekroczy ograniczenia swoich twórców. Być może zamierzasz zostać specjalistą od sztucznej inteligencji lub po prostu chcesz poznać podstawy tego zagadnienia. Jeśli tak, zrób pierwszy krok w tym kierunku!
Historia sztucznej inteligencji
Porównanie AI i ludzkiego mózgu
Prawdopodobne scenariusze rozwoju AI
Wykorzystanie AI w grach logicznych
Rozpoznawanie mowy, języka pisanego i obrazu
Medyczne zastosowania sztucznej inteligencji
Wykorzystanie AI w autonomicznym transporcie
Zagrożenia związane ze sztuczną inteligencją
Nie czekaj! Już dziś poznaj technologię przyszłości!

Książka "Jak sztuczna inteligencja zmieni twoje życie" - Marek Tłuczek - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 232 stron i została wydana w 2023 r. Cena 49.23 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.