pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Jak bardzo tego chcesz? Psychobilogiczny model zwyciężania

Autor książki:

Matt Fitzgerald

Dane szczegółowe:
Wydawca: Inne Spacery
Rok wyd.: 2016
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 342 s.
Wymiar: 150x210 mm
EAN: 9788364709081
ISBN: 978-83-6470-908-1
Data: 2016-05-31
Cena wydawcy: 39.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Gdy bierzesz udział w zawodach lub na trudnym treningu często w twojej głowie pojawia się myśl: Już nie dam rady.

To nie mięśnie, ale twój umysł zdecyduje czy wygrasz bieg, triathlon lub wyścig kolarski. Czy ukończysz zawody lub trening.

Brzmi rewolucyjnie?
Ta książka to jest rewolucja.

Matt Fitzgerlad, najpopularniejszy autor książek o sportach wytrzymałościowych w Stanach Zjednoczonych, wziął na warsztat teorię naukową stworzoną przez profesora Samuele Marcorę - włoskiego naukowca pracującego na Wyspach Brytyjskich.

Teoria ta, psychobiologiczny model osiągnięć w sportach wytrzymałościowych, udowadnia, że bardziej liczy się wytrenowanie umysłu niż mięśni. Że to głowa jest limiterem. Zgodnie z psychobiologicznym modelem osiągnięć w sportach wytrzymałościowych jedynym sposobem na poprawę wyników jest zmiana postrzegania odczuwanego wysiłku.

Teoria została już potwierdzona przez liczne badania naukowe, a Matt Fitzgerald w fascynującej książce opisuje przypadki kilkunastu topowych zawodników - biegaczy, triathlonistów, kolarzy czy wioślarzy - którzy odnieśli sukcesy na igrzyskach olimpijskich lub innych równie ważnych zawodach. Wszyscy oni zwyciężali nie dzięki wzmocnieniu mięśni, ale rozwinięciu wytrzymałości psychicznej.

Dzięki niezwykłej książce Matta Fitzgeralda te techniki są teraz dostępne dla wszystkich.

A cała tajemnica skrywa się w prostych słowach: Jak bardzo tego chcesz?

Książka "Jak bardzo tego chcesz? Psychobilogiczny model zwyciężania" - Matt Fitzgerald - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Inne Spacery. Książka posiada 342 stron i została wydana w 2016 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]