pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Jadwiga Przygoda i Franciszek Wszędobylski odkrywają stolice Europy
Tytuł książki:

Jadwiga Przygoda i Franciszek Wszędobylski odkrywają stolice Europy

Dane szczegółowe:
Wydawca: EDIPRESSE POLSKA
Rok wyd.: 2018
Oprawa: twarda
Ilość stron: 128 s.
Wymiar: 205x260 mm
EAN: 9788381173148
ISBN: 978-83-8117-314-8
Data: 2018-07-27
19.18  29.99  10.81 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Tym razem zespół redakcyjny czasopisma "Bazgrołki z podroży" wybrał się za granicę. Siedmioletnia redaktor naczelna Pola, dziennikarka Jadwiga Przygoda oraz słynny podróżnik Franciszek Wszędobylski i jego pies Nicpoń odwiedzili stolice Europy.

Na ich liście znalazł się Berlin i jego Brama Brandenburska, Londyn ze słynnym Big Benem, a także Paryska Wieża Eiffla, nasi bohaterowie zwiedzili również˙ Rzym i Lizbonę. Zapuszczając się w głąb tętniących życiem miast, przeżyli wywołujące dreszczyk emocji przygody. I w sposób czasem całkiem nieoczekiwany odkrywali ich tajemnice i prawdziwe osobliwości.

Zwiedzanie nie musi być´ nudne, jeśli tylko uruchomi się wyobraźnię, uważnie rozejrzy i nastawi ucha. Interaktywna książeczka wspiera nauczanie geografii dzieci w wieku przedszkolnym i z młodszych klas szkolnych. Ciekawe zadania i miejsce na własny dziennik z podroży sprawią, że stanie się ona niezbędnym wyposażeniem plecaka małego podróżnika.

Książka "Jadwiga Przygoda i Franciszek Wszędobylski odkrywają stolice Europy" - Ewa Martynkien, Kasia Kołodziej - oprawa twarda - Wydawnictwo EDIPRESSE POLSKA. Książka posiada 128 stron i została wydana w 2018 r. Cena 19.18 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Jadwiga Przygoda i Franciszek Wszędobylski odkrywają stolice Europy"
Ewa Martynkien, Kasia Kołodziej - autor m.in.:
Produkty podobne:
Którędy do nieba? - okładka książki
Którędy do nieba? Ewa Stadtmuller
Którędy do nieba? - okładka książki
Którędy do nieba? Ewa Stadtmuller