pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zwierzaczki z dzikiej paczki. Bajki o zwierzętach

Autor książki:

Agnieszka Urbańska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Skrzat
Rok wyd.: 2015
Oprawa: twarda
Ilość stron: 80 s.
Wymiar: 170x248 mm
EAN: 9788379151929
ISBN: 978-83-7915-192-9
Data: 2015-06-18
17.72 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Wiecie, co to jest chandra? A hobby albo akupunktura? Wytłumaczą Wam to leśne zwierzaki z dzikiej paczki, czyli piątka nierozłącznych przyjaciół.

Uwielbiają wspólnie spędzać czas i razem przeżywają niezwykłe przygody. Odkrywają, że w starej wieży mieszka... duch, który świetnie gra w piłkę.

Dają nauczkę pewnemu redaktorowi nieumiejącemu odpowiednio zachować się w lesie.

Z koca, liści i jeżykowych igieł konstruują niezwykły materac. Jako pierwszy jego leczniczą moc wypróbowuje szczur Szurszur. Podejrzewacie, jak to się kończy? A może jesteście ciekawi, w jaki sposób niedźwiadek pokonał swój strach przed wodą i jaki był finał przedrzeźniania wiedźmy Heleny przez wilczka? „Zwierzaczki z dzikiej paczki” to zabawna i jednocześnie pouczająca książka. Główni bohaterowie na własnej skórze przekonują się, co znaczy przysłowie „Nie rób drugiemu, co tobie niemiłe”. Odkrywają też prawdę o wielkiej mocy słów oraz o tym, że o odwadze wcale nie musi decydować wzrost i siła.

Książka "Zwierzaczki z dzikiej paczki. Bajki o zwierzętach" - Agnieszka Urbańska - oprawa twarda - Wydawnictwo Skrzat. Książka posiada 80 stron i została wydana w 2015 r. Cena 17.72 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.