pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

It Ends with Us

Autor książki:

Colleen Hoover, Anna Gralak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Otwarte
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 368 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788381351065
ISBN: 978-83-8135-106-5
Data: 2021-03-23
Cena wydawcy: 36.21 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Czasem te osoby, które najmocniej nas kochają, potrafią też najmocniej ranić.
Lily Bloom zawsze płynie pod prąd. Nic dziwnego, że otworzyła kwiaciarnię dla osób, które nie lubią kwiatów, i prowadzi ją z pasją i sukcesami. Gdy poznaje przystojnego lekarza Ryle a Kincaida i rodzi się między nimi fascynacja, Lily jest przekonana, że jej życie nie może być już lepsze.
Tak mogłaby skończyć się ta historia. Jednak niektóre rzeczy są zbyt piękne, by mogły trwać wiecznie.
To, co kryje się za idealnym związkiem Lily i Ryle a, jest w stanie dostrzec jedynie Atlas Corrigan, dawny przyjaciel Lily. Kiedyś ona była dla niego bezpieczną przystanią, teraz sama potrzebuje pomocy. Nie zawsze jesteśmy bowiem dość odważni, by stanąć twarzą w twarz z prawdą Szczególnie gdy przynosi ona tylko cierpienie.
Gdyby złamane serce mogło przybrać jakąś formę, stałoby się tą książką. Odważna i głęboko osobista powieść Colleen Hoover zdobyła w 2016 roku nagrodę czytelników za najlepszy romans Goodreads Choice Award.
NIESAMOWITA KSIĄŻKA. Pochłonęła mnie bez reszty. Wszystkie emocje przeżywałam razem z Lily. Współczułam, wzruszałam się i gniewałam. Coś pięknego.
Debora Biedowicz
NIEZWYKŁA HISTORIA. Bardzo spodobało mi się zakończenie: OPISUJE PRAWDZIWĄ MIŁOŚĆ. Czasami trzeba komuś pozwolić odejść, aby pokazać, jak bardzo nam na tym kimś zależy.
Edyta Mazur, @perfekcyjnie_zaczytana
MUST-READ. Powieść dla wszystkich kobiet i dla wszystkich mężczyzn. Lily Bloom to nowa Scarlett O Hara. Dla niej przeczytam tę książkę jeszcze raz i jeszcze raz, i jeszcze raz
Ola Adamska, Co czytać po Greyu?

Książka "It Ends with Us" - Colleen Hoover, Anna Gralak - oprawa miękka - Wydawnictwo Otwarte. Książka posiada 368 stron i została wydana w 2021 r.