pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
It bag Historia torebką pisana
Tytuł książki:

It bag Historia torebką pisana

Dane szczegółowe:
Wydawca: Lucky
Rok wyd.: 2018
Oprawa: twarda
Ilość stron: 240 s.
Wymiar: 167x239 mm
EAN: 9788365351562
ISBN: 978-83-6535-156-2
Data: 2018-01-24
33.34  52.49  19.15 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Każda kobieta powinna ją mieć.

Torebka - dumna królowa damskich dodatków. Coś więcej niż praktyczny przedmiot. Jest jednocześnie wyrazem stylu i powiernikiem tego, co współczesna kobieta chce mieć zawsze pod ręką. Jeśli posiada odpowiednią metkę, może być traktowana jako synonim luksusu, wyznaczający status społeczny właścicielki. Nieprzypadkowo co jakiś czas pojawia się nowy kultowy model, nowa "It Bag", współczesny obiekt pożądania. Torebka to prestiż. Torebka to biznes. Wiele znaczących marek i projektantów zaczynało swoją przygodę ze światem mody właśnie od projektowania torebek.

Trudno uwierzyć, że historia damskiej torebki zaczęła się stosunkowo niedawno i dopiero XX wiek okazał się dla niej przełomowy. Co takiego się zmieniło, że stała się niezbędna? W jaki sposób zyskała status najważniejszego dodatku? Jakie modele są najlepsze w podróży? Którzy projektanci dali się ponieść fantazji? Czy torebki miały swoje ambasadorki? Jak to możliwe, że jakiś model wart jest tyle co średniej klasy samochód? Które torebki zyskały miano kultowych i czym sobie na to zasłużyły?
Ta książka zabierze w podróż, po której torebka będzie?

Książka "It bag Historia torebką pisana" - Eliza Głowinkowska-Domagała - oprawa twarda - Wydawnictwo Lucky. Książka posiada 240 stron i została wydana w 2018 r. Cena 33.34 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Eliza Głowinkowska-Domagała - autor m.in.:
Produkty podobne:
March - okładka książki
March Geraldine Brooks
Ceremonia - okładka książki
Ceremonia Wanda Żółcińska
Nie uciekaj - okładka książki
Nie uciekaj Maja Drożdż