pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

IRA. Bo jest paru ludzi

Autor książki:

Waldemar Buczkowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: AGORA
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 312 s.
Wymiar: 145x220 mm
EAN: 9788326827501
ISBN: 978-83-2682-750-1
Data: 2018-11-27
30.01 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

IRA. Zespół legenda. Według Google a najczęściej wyszukiwana polska grupa muzyczna po Kulcie i Dżemie. Powstała w 1987 roku i - poza czasem siedmioletniej przerwy - z powodzeniem funkcjonuje do dziś. Zagrali tysiące koncertów, na których zawsze pojawiają się rzesze fanów w czarnych i czerwonych koszulkach symbolizujących gniew. Nadal z powodzeniem grają sto koncertów w roku, podczas gdy inni wielcy polskiej sceny muzycznej zawieszają czy kończą działalność. IRA właśnie skończyła trzydzieści lat. Na czym polega jej fenomen?
Ta książka odpowiada nie tylko na to pytanie. To łapiąca za gardło historia młodzieńczego marzenia o zespole rockowym, o którym będą mówić wszyscy, oraz o jego realizacji. To także znakomicie napisana opowieść o wiecznym życiu w trasie oraz o wzlotach i upadkach, kłótniach i przyjaźniach grupy muzyków będących ze sobą bliżej niż rodzina.

Jedna z ostatnich prawdziwych rockowych kapel!
Grzegorz Markowski, PERFECT
Od zawsze mocno energetyczne granie, a przy tym cenna umiejętność wymyślania dobrych melodii... Rozpoznawalne brzmienie i wypracowany styl made in IRA stawiają tę drużynę w elicie bandów gatunku hard/heavy...

Marek Wiernik, RADIO DLA CIEBIE

Książka "IRA. Bo jest paru ludzi" - Waldemar Buczkowski - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo AGORA. Książka posiada 312 stron i została wydana w 2018 r. Cena 30.01 zł. Zapraszamy na zakupy!