pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Inżynieria spraw najważniejszych
Tytuł książki:

Inżynieria spraw najważniejszych

Autor książki:

Marek Szumilak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Poligraf
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788381593717
ISBN: 978-83-8159-371-7
Data: 2020-12-07
25.28  35.00  9.72 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Inżynieria spraw najważniejszych - Marek Szumilak - opis książki:

Jeśli chcesz zrozumieć jakąś sprawę ukrytą w złudnej wieloznaczności - to sięgnij do szczegółów, one nie kłamią. Dokop się korzeni, cofnij się do początków, bo tylko tam "naprawdę" i "w istocie" czekają na Twoje spojrzenie. Małe rzeczy są jednoznaczne i mówią najbardziej wyraźnym głosem.

Postawmy pytanie "czym jest naprawdę " Wobec INFORMACJI, zanim zostanie wsadzona do więzienia matematyki i zaprzęgnięta do ciągnięcia różnych teorii, wobec UMYSŁU oraz ŚWIADOMOŚCI, zanim stracą swój sens przy próbach rozciągnięcia ich na cały Kosmos. Zapytajmy o wiarę w BOGA, największe ludzkie złudzenie: co jest jego istotą i dlaczego jest największym ze zjawisk społecznych. Już poza złudzeniem i bez drżenia serca przyjrzyjmy się RELIGII, dlaczego jest wszędzie i była zawsze.

Jeżeli w tych poszukiwaniach nabierzemy przekonania, że wielkie sprawy mają proste przyczyny, to odkryjemy PROCES, który jest zasadą i napędem naszego ludzkiego świata.

Książka „Inżynieria spraw najważniejszych” - oprawa miękka - Wydawnictwo Poligraf. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2020 r. Cena 25.28 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Inżynieria spraw najważniejszych"
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Odsłony tożsamości - okładka książki
Odsłony tożsamości Elwira Brygoła, Anna Batory, Piotr Oleś