pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Inżynieria mechaniczna dla majsterkowiczów. Prosty przewodnik po praktycznych zagadnieniach

Autor książki:

Brian Bunnell, Samer Najia

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 209 s.
Wymiar: 170x220 mm
EAN: 9788328393240
ISBN: 978-83-2839-324-0
Data: 2022-12-05
45.55 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Majsterkowiczów wyróżnia ciekawość. Pasjonuje ich wyjaśnianie, jak działają poszczególne obiekty, i praktyczne zastosowanie wiedzy w coraz to ambitniejszych projektach. Bogatym źródłem inspiracji dla wszystkich złotych rączek jest inżynieria mechaniczna. Przydaje się również odrobina wiedzy o prawidłach fizyki i matematyki. Można ją zdobyć podczas lektury trudnych podręczników akademickich albo na wyczerpujących studiach inżynierskich. Nie jest to jednak droga dla każdego pasjonata czy amatora.

Oto pozycja adresowana specjalnie do majsterkowiczów, którzy chcą poznać podstawowe zasady mechaniki, aby z powodzeniem kończyć swoje projekty. Znajdziesz w niej mnóstwo praktycznych informacji uzupełnionych elementami matematyki stosowanej, fizyki i inżynierii. Te dość trudne zagadnienia przedstawiono w bardzo zrozumiały, ciekawy i zabawny sposób, poprzez pokazanie praktycznego zastosowania opisywanych koncepcji. Zdobytą wiedzę wypróbujesz samodzielnie dzięki kilku projektom - opisanym krok po kroku i bogato ilustrowanym. Do ich wykonania będziesz potrzebować jedynie powszechnie dostępnych, tanich materiałów i narzędzi. Z pewnością przydadzą Ci się również szczegółowe podpowiedzi, które sprawią, że wiele czynności wykonasz łatwiej i szybciej i unikniesz często popełnianych błędów.

W książce znajdziesz:
* podstawy inżynierii mechanicznej podane specjalnie dla majsterkowiczów
* ciekawe informacje o różnorodnych materiałach, narzędziach i procesach
* wyjątkowo przydatne spostrzeżenia, wskazówki i ostrzeżenia przed błędami
* projekty do samodzielnego wykonania z użyciem tanich i powszechnych materiałów
* przystępne wyjaśnienia kluczowych koncepcji inżynierskich
Mechanika - najlepsza przyjaciółka majsterkowicza!

Książka "Inżynieria mechaniczna dla majsterkowiczów. Prosty przewodnik po praktycznych zagadnieniach" - Brian Bunnell, Samer Najia - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 209 stron i została wydana w 2022 r. Cena 45.55 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.