pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Inny w świecie innego. Komunikacja. Adaptacja. Uchodźctwo

Autor książki:

Patrycja Rozbicka

Dane szczegółowe:
Wydawca: Atut
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 177 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788379775040
ISBN: 978-83-7977-504-0
Data: 2020-10-08
34.22 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

dr Patrycja Rozbicka - wrocławianka, podróżniczka, realistka i badaczka.

Od wielu lat związana z Instytutem Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego, gdzie obecnie pracuje jako adiunkt. W swoich badaniach zajmuje się wpływem kultury na komunikację społeczną i wizualną. Prowadzi warsztaty z zakresu kompetencji międzykulturowych dla studentów i pracowników Uniwersytetu Wrocławskiego oraz pracowników prywatnych firm.

Monografia wpisuje się w żywy w dyskursie naukowym wątek tożsamości oraz inności kulturowej, transferów i adaptacji kulturowych we współczesnym świecie. [...]

Autorka pisze o kwestiach trudnych w sposób barwny, potrafi przyciągnąć uwagę czytelnika, dla którego obszerne dzieło będzie zapewne wehikułem pozwalającym dotrzeć do świata innego, spojrzeć nań przez pryzmat kultury, komunikacji. [...] Książka [...] jest przeznaczona dla każdego wrażliwego odbiorcy - niekoniecznie badacza [...].

dr hab. Jerzy Biniewicz, prof. UWR

 

Książka "Inny w świecie innego. Komunikacja. Adaptacja. Uchodźctwo" - Patrycja Rozbicka - oprawa miękka - Wydawnictwo Atut. Książka posiada 177 stron i została wydana w 2020 r. Cena 34.22 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.