pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Książki »
»
Inkarnacje w których Jezus i Budda znali się. Historia odwiecznej...
książka:

Inkarnacje w których Jezus i Budda znali się. Historia odwiecznej przyjaźni

Dane szczegółowe:
Wydawca: Nondualizm
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 248 s.
Wymiar: 150x210 mm
EAN: 9788394420925
ISBN: 978-83-9442-092-5
Data: 2019-12-12
25.96  36.90  10.94 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Inkarnacje w których Jezus i Budda znali się. Historia odwiecznej przyjaźni - Gary R. Renard - opis książki:

Książka w której dwójka oświeconych Mistrzów, Arten i Pursach, opowiada o tym jak wyglądały wcześniejsze wcielenia osób, które znamy z ich finalnych wcieleń jako Jezusa i Buddę. Mnóstwo fascynujących informacji, które pomogą nam zrozumieć w jaki sposób następuje rozwój duchowy i co możemy zrobić, aby też iść ścieżką Mistrzów...

Ta książka szokuje i właśnie to w niej lubię. W jaki sposób Jezus stał się Chrystusem i jak Buddzie udało się osiągnąć oświecenie? Czy ich historie są w jakiś sposób powiązane? To tylko niektóre z pytań, które padają w tej książce. Niniejsza lektura rzuci ci wyzwanie i skłoni do przemyśleń. Przygody i doświadczenia mistrzów w ich różnych inkarnacjach, z pewnością staną się inspiracją i motywacją dla wielu?
- James Twyman, autor bestsellerów Kod Mojżesza i Emissary of Light
Arten i Pursah znowu nadają! Jak zawsze ciekawie i bez kompromisów uczą nas o konieczności patrzenia na wszystko poprzez perspektywę czystego nondualizmu. Dodatkowo, mają dla nas bardzo intrygującą i zaskakującą historię o wzajemnych historycznych powiązania pomiędzy Jezusem i Buddą, o których świat do tej pory nic nie wiedział! Oprócz tego, jak zwykle z humorem i wdziękiem, Gary opowiada nam o swoich okazjach do przebaczania, z których i my możemy się wiele nauczyć. Głowa do góry!
- Mike Lemieux, autor Dude, Where s My Jesus Fish?

Książka „Inkarnacje w których Jezus i Budda znali się. Historia odwiecznej przyjaźni” - oprawa miękka - Wydawnictwo Nondualizm.

Książka posiada 248 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Inkarnacje w których Jezus i Budda znali się. Historia odwiecznej..."
Gary R. Renard - autor m.in.:
Produkty podobne:
Nauka Mentalna w praktyce - okładka książki
Nauka Mentalna w praktyce Emma Curtis Hopkins