pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Infekcja

Autor książki:

Graham Masterton

Dane szczegółowe:
Wydawca: Albatros
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 384 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788381253598
ISBN: 978-83-8125-359-8
Data: 2019-01-24
28.94 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Najsłynniejszy cykl horrorów Grahama Mastertona!
Jasnowidz Harry Erskine kontra Misquamacus, najokrutniejszy z indiańskich demonów, który pojawia się we współczesnym świecie w przeróżnych wcieleniach i znajduje sobie zaskakujących sprzymierzeńców. Do cyklu należą powieści: Manitou, Zemsta Manitou, Duch zagłady, Krew Manitou, Armagedon oraz Infekcja.

Infekcja
Lekarze szpitala w Saint Louis nie są w stanie pomóc czło­wiekowi z nieznaną dziwną chorobą. Jeszcze dziwniejsze - i bardziej makabryczne - niż jej objawy jest to, co dzieje się z pacjentem po śmierci. Wezwana do oględzin profesor Anna Grey jest mocno zaniepokojona. Zwłaszcza kiedy jej ukochany umiera w ten sam sposób i choroba zaczyna przy­bierać rozmiary epidemii.

Wróżbita Harry Erskine, niesłusznie posądzony o kradzież, musi opuścić Miami. Nie martwi się tym, bo po nocnej wizy­cie trzech zakonnic, które potrafią rozpływać się w powietrzu i mają coś wspólnego z Misquamacusem, nie uśmiecha mu się kolejne takie spotkanie. Lecąc do Los Angeles, czuje jednak, że tak łatwo nie ucieknie od swojego odwiecznego wroga.

Po przypadkowym spotkaniu z Anną Grey łączy z nią siły i wspólnie próbują pokonać żądnych zemsty synów Misquamacusa i ich zastępy roznoszących zarazę sióstr w habitach.

Książka "Infekcja" - Graham Masterton - oprawa miękka - Wydawnictwo Albatros. Książka posiada 384 stron i została wydana w 2019 r. Cena 28.94 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.