pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Historie z nieba. Światło od bliskich. Lekcje dla żyjących
Tytuł książki:

Historie z nieba. Światło od bliskich. Lekcje dla żyjących

Autor książki:

Laura Lynne Jackson

Dane szczegółowe:
Wydawca: Studio Astropsychologii
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 360 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788373778368
ISBN: 978-83-7377-836-8
Data: 2017-04-27
29.36  44.90  15.54 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Historie z nieba. Światło od bliskich. Lekcje dla żyjących - Laura Lynne Jackson - opis książki:

Poruszająca historia kobiety, która posiada dar i dysponuje mocą pochodzącą z Drugiej Strony. Zdolności spirytystyczne Autorki zostały przetestowane i zweryfikowane przez najbardziej znane organizacje naukowe badające zjawiska paranormalne. Poświęciła ona swoje życie na badanie naszego połączenia z zaświatami, rozmawiając ze zmarłymi, a ich bliskim pomagając pogodzić się ze stratą.

W swoim międzynarodowym bestsellerze udziela odpowiedzi na nasze odwieczne pytania: Dlaczego tu jesteśmy? Co się dzieje gdy umieramy? W jaki sposób możemy znaleźć drogę w tym życiu? Przedstawia również autentyczne historie przebaczenia i pojednania, które przekraczają barierę między życiem i śmiercią. Dostarcza nam wielu wskazówek dotyczących życia na Ziemi oraz przypomina, że nasze relacje z tymi, których kochamy trwają cały czas. Uświadamia nam także, że wszyscy jesteśmy połączeni i istniejemy, aby dawać i otrzymywać bezinteresowną miłość.

Dzięki tej publikacji Ty również będziesz mógł doświadczyć kontaktu z osobą zmarłą oraz stać się jasnowidzem i prawdziwym medium. Nauczysz się widzieć wydarzenia i rzeczy znajdujące się poza granicami przestrzeni, materii i czasu. Dowiesz się także jak rozmawiać z dzieckiem, które od Ciebie odeszło i jak poczuć jego obecność. Ponadto znajdziesz informacje jak więzi z bliskimi, którzy odeszli wpływają na poprawę Twojego życia na ziemi.

Poczuj miłość silniejszą niż śmierć.

Książka „Historie z nieba. Światło od bliskich. Lekcje dla żyjących” - oprawa miękka - Wydawnictwo Studio Astropsychologii. Książka posiada 360 stron i została wydana w 2017 r. Cena 29.36 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Historie z nieba. Światło od bliskich. Lekcje dla żyjących"
Laura Lynne Jackson - autor m.in.:
Produkty podobne:
Zaświaty za kulisami - okładka książki
Zaświaty za kulisami Piotr Arkadiusz Kociszewski