pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Historia wewnętrzna. Serce

Autor książki:

Johannes Hinrich Borstel

Dane szczegółowe:
Wydawca: Feeria
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 296 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788372295569
ISBN: 978-83-7229-556-9
Data: 2016-04-26
Cena wydawcy: 37.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Serce - podstawowy narząd utrzymujący nas przy życiu, centralna pompa, a jednocześnie siedlisko uczuć? To tylko część skojarzeń, jakie pojawiają się, gdy myślimy o tej części ciała. Czy można na tak poważny temat pisać mądrze, lecz bez patosu? Autor książki, Johannes Hinrich von Borstel, jest w tym prawdziwym mistrzem! Sam siebie określa jako muzyka, twórcę, wielbiciela serca i entuzjastę medycyny ratunkowej.

Ta książka zabiera czytelników w wyjątkową przygodę do wnętrza naszego ciała. Razem z autorem oglądamy niezwykły spektakl rozgrywający się w nas samych, gramy w sercowego pokera, poznając pracę narządu, zagłębiamy się w misterny układ rur, składających się na układ krwionośny. Jednocześnie dowiadujemy się, jak zmniejszyć ryzyko zawału, choroby wieńcowej, miażdżycy, a także stajemy się świadomi tego, jak na nasze serce wpływa dieta, sen, ruch i podejście do życia. No i dowiadujemy się, co zrobić, gdy pojawi się problem.

Ta książka jest po prostu potrzebna, i to każdemu, kto chciałby poznać lepiej swój organizm i dowiedzieć się, jak pomóc sobie i innym!

Książka "Historia wewnętrzna. Serce" - Johannes Hinrich Borstel - oprawa miękka - Wydawnictwo Feeria. Książka posiada 296 stron i została wydana w 2016 r.