pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Harry Potter i komnata tajemnic (wersja ilustrowana)

Autor książki:

Joanne K. Rowling

Dane szczegółowe:
Wydawca: Media Rodzina
Rok wyd.: 2016
Oprawa: twarda
Ilość stron: 272 s.
Wymiar: 226x267 mm
EAN: 9788380082489
ISBN: 978-83-8008-248-9
Data: 2016-10-07
Cena wydawcy: 59.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Po znakomitym przyjęciu ilustrowanej wersji Harry ego Pottera i Kamienia Filozoficznego przyszedł czas na kolejną odsłonę przygód młodego czarodzieja z ilustracjami Jima Kaya.

W Hogwarcie niczego nie można brać za pewnik. To, co było uważane za mroczną, ale nieszkodliwą legendę, staje się źródłem zagrożenia. Ten, który wydawał się przyjacielem, staje się wrogiem. Taki los spotkał czterech założycieli Szkoły Magii i Czarodziejstwa. Od tamtego czasu minęło wiele lat, jednak pamięć o Komnacie Tajemnic stworzonej przez Salazara Slytherina nie zginęła.

To zupełnie tak jak w naszym wydawnictwie. Nie zapominając o poprzednim wydaniu drugiej części przygód Harry ego Pottera, postanowiliśmy pokazać fanom historię tego nadzwyczajnego chłopca w zupełnie nowej szacie graficznej - z ilustracjami doskonale znanego potteromaniakom Jima Kaya. Wydanie zostało przejrzane i poprawione przez tłumacza, Andrzeja Polkowskiego

Książka "Harry Potter i komnata tajemnic (wersja ilustrowana)" - Joanne K. Rowling - oprawa twarda - Wydawnictwo Media Rodzina. Książka posiada 272 stron i została wydana w 2016 r.