pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Hannibal. Wróg Rzymu

Autor książki:

Ben Kane

Dane szczegółowe:
Wydawca: ZNAK
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 640 s.
Wymiar: 132x209 mm
EAN: 9788324042791
ISBN: 978-83-2404-279-1
Data: 2018-04-19
37.30 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Autor bestsellerowej trylogii Kroniki Zapomnianego Legionu wraca z nową, błyskotliwą serią. Osadzona w czasach drugiej wojny punickiej opowieść o przyjaźni, braterstwie, gniewie i zemście.

Wróg Rzymu
Hannibal, wielki wódz kartagiński, nigdy nie zapomniał porażki swego rodu. Gorycz doznanego upokorzenia i nienawiść do Rzymu kiełkowały w nim od dawna. Teraz planuje zemstę i unicestwienie starego wroga.

Żołnierz kartagiński
Hannibal szykuje się do wojny. Tymczasem syn jednego z jego najbardziej zaufanych dowódców wybiera się na wycieczkę z przyjacielem - i znika.

Niewola
Chłopcy zostają porwani przez piratów i wystawieni na sprzedaż na targu niewolników. Jeden z nich trafia do szkoły gladiatorów, drugi do pracy w polu. Są przekonani, że już nigdy nie zobaczą domu i rodziny.

Świat w ogniu
Los młodzieńców, nierozerwalnie złączony z fatum ich rzymskich panów, nie jest jednak przesądzony. Wyniszczająca wojna, którą Hannibal wypowiedział Rzymowi, będzie trwała jeszcze niemal dwadzieścia lat. Zmieni ona ich życie - i historię - na zawsze.

Książka "Hannibal. Wróg Rzymu" - Ben Kane - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo ZNAK. Książka posiada 640 stron i została wydana w 2018 r. Cena 37.30 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.