pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Hania i beksa-lale

Autor książki:

Michał Jachimek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Granda
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 176 s.
Wymiar: 250x176 mm
EAN: 9788395984532
ISBN: 978-83-9598-453-2
Data: 2021-06-23
30.76  31.12  0.36 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Ile jesteście w stanie oddać, żeby zmienić los? Co możecie poświęcić, by zdobyć wymarzone? Czy może być to odczuwanie smaku porzeczek?
Tata Hani nie czytał jej na dobranoc. Wymyślał dla niej niesamowite baśnie. Bajką, którą Hania zapamiętała najlepiej, była opowieść o Strzygoniu potworze, który za drobną pomoc zażyczył sobie jedynie smaku porzeczek. Nie była to wysoka cena, więc dostał to, czego chciał. Przecież taki drobiazg nic nie zmienia, nie jest jakąś wielką startą Ale to te drobiazgi różnią nas od innych. Dlaczego Hania zapamiętała właśnie tę bajkę? Cóż, to już dłuższa historia.
Hania i beksa lale mówi o stracie, która prędzej czy później dotknie każdego z nas. Jest nieunikniona i sprawia ogromny ból, ale mając przy sobie bliską osobę można sobie poradzić ze smutkiem. Hani i jej mamie łatwiej sobie poradzić, bo mają siebie. Przynajmniej do czasu, aż mama założyła własny biznes agencję płaczek. Dzięki temu Hania mogła spełnić swój plan. Wreszcie poznała sąsiadów.
I może wszystko ułożyłoby się dobrze, gdy nie przypadek. Przypadek, który sprawia, że Hania coś traci, aby zyskać coś wymarzonego. Wiedziała, że z potworami nie należy się na nic umawiać, postanowiła zaryzykować. Czy wyszło jej to na dobre? Musicie przekonać się sami.

Książka "Hania i beksa-lale" - Michał Jachimek - oprawa twarda - Wydawnictwo Granda. Książka posiada 176 stron i została wydana w 2021 r. Cena 30.76 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]