pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Droga do domu. Kraina Lodu. Komiks

Autor książki:

Joe Caramagna

Dane szczegółowe:
Wydawca: Egmont
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 68 s.
Wymiar: 170x260 mm
EAN: 9788328197923
ISBN: 978-83-281-9792-3
Data: 2019-11-27
23.05 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Drugi album poświęcony bohaterom disnejowskiego przeboju filmowego Kraina Lodu! Akcja rozgrywa się w królestwie Arendelle, czyli tytułowej Krainie Lodu.

Pewnej jesieni królowa Elsa i księżniczka Anna dostają zaproszenie na dożynki w królestwie Snoob. Ale gdzie leży Snoob?! Okazuje się, że bardzo daleko... Gdy tylko siostry odkrywają, że ich oddany przyjaciel Kaj ma tam brata, z którym nie widział się od wielu lat, postanawiają za wszelką cenę doprowadzić do ich spotkania. Wyrusz razem z bohaterkami i ich przyjaciółmi w emocjonującą podróż pełną zapadających się mostów, górskich przepaści, mrocznych lasów, dzikich zwierząt, zepsutych wozów, ale też nowych znajomych gotowych podać pomocną dłoń i wesoło przygrywać w trakcie wędrówki!

Scenarzysta albumu, Joe Caramagna, jest autorem scenariuszy, rysunków i oprawy literniczej do wielu amerykańskich komiksów, przede wszystkim do publikacji wydawnictwa Marvel. Eduardo Francisco to rysownik brazylijski, twórca ilustracji do przygód Supermana i Conana.

Książka "Droga do domu. Kraina Lodu. Komiks" - Joe Caramagna - oprawa Miękka - Wydawnictwo Egmont. Książka posiada 68 stron i została wydana w 2019 r. Cena 23.05 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]