pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Handlarz. Pan ciała i duszy

Autor książki:

Artem Replay

Dane szczegółowe:
Wydawca: Astrum
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 240 s.
Wymiar: 148x204 mm
EAN: 9788372777874
ISBN: 978-83-7277-787-4
Data: 2015-11-19
22.41 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Seria książek pt: SŁUŻBY SPECJALNE - pisanych przez dziennikarzy śledczych oraz byłych asów polskiego wywiadu współpracujących z agentami innych rządów - wprowadza nas w tajemniczy świat, którym rządzi odwaga, ale też władza i pieniądze.

Autor, ukrywający się pod pseudonimem Artem Replay, prawdziwe nazwisko Krzysztof Oremus, to dziennikarz, reporter, fotoreporter od lat związany z wieloma tytułami na polskim rynku prasowym.

Handlarz. Pan ciała i duszy to już piąta opowieść Artema Replaya z sensacyjnej serii "Służby specjalne" (do tej pory ukazały się: Kryptonim Zen, Świadek, Terrorysta. Pan nieba i ziemi, Zabójca. Ostatnie zlecenie). Tym razem nieustraszona agentka Karen Bialkowski wysłana zostaje przez polski rząd do Republiki Południowej Afryki, gdzie w dramatycznych okolicznościach uprowadzony zostaje syn tamtejszego ambasadora RP. Razem z szefem ochrony ambasady Karen podąża śladem dziecka i jego porywaczy, trafiając ostatecznie do miejsca, gdzie zwyrodniała banda gangsterów przeprowadza operacje na dawcach ludzkich organów. Czy zdążą uratować małego Marcinka?

Książka "Handlarz. Pan ciała i duszy" - Artem Replay - oprawa miękka - Wydawnictwo Astrum. Książka posiada 240 stron i została wydana w 2015 r. Cena 22.41 zł. Zapraszamy na zakupy!