pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Świadek. Służby specjalne. Wydział V

Autor książki:

Artem Replay

Dane szczegółowe:
Wydawca: Astrum
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 202 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788372777508
ISBN: 978-83-7277-750-8
Data: 2014-09-22
34.57 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Seria książek pt: SŁUŻBY SPECJALNE. WYDZIAŁ V - pisanych przez dziennikarzy śledczych oraz byłych asów polskiego wywiadu współpracujących z agentami innych rządów - wprowadza nas w tajemniczy świat, którym rządzi odwaga, oraz władza i pieniądze.

Autor, Artem Replay, w kolejnej książce pt: Świadek. przenosi nas w świat polityków, dyplomatów, przekupnych policjantów i sędziów. Poznajemy życie mafii i gangsterów na usługach nie tylko bogatych elit, ale także służb specjalnych.

Zabójstwa, tortury, podsłuchy, zdrady i cel, który uświęca środki by dopaść winnego, to świat, w którym przyszło działać agentce polskich służb specjalnych Karen - pseudonim Strzała.

Karen - miła, inteligentna i urocza dziewczyna, jako siedemnastolatka przeżywa wielki dramat. Zostaje brutalnie zgwałcona. Wtedy też przyszła agentka dostrzega u swojego oprawcy wytatuowanego u nasady szyi skorpiona. Zapamięta go na zawsze! Po tragedii dziewczyna przeprowadza się do swojego wuja, emerytowanego funkcjonariusza MSW. Tam odkrywa dokument, z którego wynika, że jej wujek był twórcą elitarnej grupy Alfa - specjalnej komórki Wydziału V - zajmującego się techniką operacyjną. Grupa Alfa zajmuje się do dziś werbowaniem agentów, szantażem, szukaniem haków, zakładaniem nielegalnych podsłuchów, wreszcie likwidacją osób zagrażających bezpieczeństwu państwa.

Karen, dorastając w duchu zemsty, zostaje agentką służb specjalnych, jednocześnie bezwzględną pięknością, która jako agent Strzała wyznaczana jest przez przełożonych do najtrudniejszych, brutalnych i podstępnych zadań. Jej głównym celem życia jest jednak to, by dopaść swojego oprawcę-gwałciciela. Ten jednak w międzyczasie stał się świadkiem koronnym...

Czy go odnajdzie Przeczytajcie sami, zwłaszcza że agentka Karen musi odbić z rąk ekstremistów porwanego chłopca, siedmioletniego Alana.

Książka "Świadek. Służby specjalne. Wydział V" - Artem Replay - oprawa miękka - Wydawnictwo Astrum. Książka posiada 202 stron i została wydana w 2014 r. Cena 34.57 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.