pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Haker i dziewczyna

Autor książki:

Penny Reid

Dane szczegółowe:
Wydawca: Poradnia K
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 342 s.
EAN: 9788366005303
ISBN: 978-83-6600-530-3
Data: 2019-02-28
24.66 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Trzecia z serii Kółko Singielek Miejskich opowieść o przyjaciółkach, które spotykają się na wspólnym dzierganiu i zawsze mogą na siebie liczyć. Tym razem autorka funduje nam jeszcze więcej emocji i pikanterii.

Są trzy rzeczy, które musicie wiedzieć o Sandrze Fielding:
1) świetnie radzi sobie z robótkami,
2) od dwóch lat z nikim się nie całowała,
3) bez względu na to, czy jest w pracy, czy po, pozostaje psychoterapeutką.

To ostatnie przeszkadza jej w randkowaniu - każde spotkanie ewoluuje w stronę sesji psychoterapeutycznej i kończy się szlochem partnera. A wszystko to do czasu, gdy Alex, młodszy i niezbyt przychylny Sandrze kelner, zmienia zdanie na jej temat?
Ta pełna ciepła i zabawna opowieść znów przenosi nas do Chicago, gdzie mieszkają przyjaciółki z kółka robótkowego. Ponownie spotykamy Janie z pierwszego tomu, "Randka z homo sapiens" i Elizabeth z "Przyjaciół bez bonusu". Wszystkie fanki, które pokochały perypetie dziewcząt, zafascynuje również opowieść o Sandrze i jej tajemniczym adoratorze.

Książka "Haker i dziewczyna" - Penny Reid - oprawa miękka - Wydawnictwo Poradnia K. Książka posiada 342 stron i została wydana w 2019 r. Cena 24.66 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.