pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Grzeszna

Dane szczegółowe:
Wydawca: Feniks
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 438 s.
EAN: 9788395902017
ISBN: 978-83-9590-201-7
Data: 2020-11-26
24.45 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Przeszłość przyćmiewa teraźniejszość. Każdy mały błąd, prowadzi do wielkiego grzechu.

Klara, młoda funkcjonariuszka policji, borykająca się z własnymi problemami i brakiem akceptacji w miejscu pracy zjawia się na miejscu tajemniczej zbrodni. Dziwnym trafem dostaje śledztwo do poprowadzenia. Przełożeni liczą na to, że zakończy się ono fiaskiem i tym samym pozbędą się jej z komendy.

Czy podkomisarz Podolskiej uda się rozwikłać zagadkę szeregu tajemniczych morderstw? Czy zatracając się w walce z demonami przeszłości będzie potrafiła otworzyć się na nowe uczucie? I kto grasuje w podbrodnickich lasach?
Wejdź razem z nami w mrok i przyłącz się do łowów.

Odnalezienie straszliwie okaleczonego ciała burzy spokój miasteczka i lokalnej społeczności, w tym skrywającej sekret rodziny. Świetnie skonstruowana fabuła pełna wyrazistych postaci, ciężki, lecz poprowadzony z lekkością, wątek kryminalny. Ta powieść zdecydowanie wciąga i wzbudza dreszcz emocji. Gorąco polecam!
Monika Magoska-Suchar, autorka
Mocny początek Grzesznej i ciekawi bohaterowie owijają czytelnika mackami mrocznej tajemnicy i porywają w otchłań przeszłości. Ta historia w połączeniu z lekkim, ciekawym stylem autorki wciąga czytelnika na dobre. Zdecydowanie polecam!
Wojtek Czernek, autor
Małe miasteczko skrywa mroczny sekret, na który nikt nie jest przygotowany. Grzeszna to zaskakujący romans kryminalny, gdzie tajemnica goni tajemnicę, a zagadki i niewiadome trzymają nas w niepewności do ostatniej strony. Zakazana miłość, piętno przeszłości oraz niespodziewane zakończenie sprawiają, że powieść zapada w pamięć na długi czas! Gorąco polecam.

D. B. Foryś, autorka powieści, m. in. Miłosny blef

Książka "Grzeszna" - Anna Fiałkowska-Niewiadomska - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Feniks. Książka posiada 438 stron i została wydana w 2020 r. Cena 24.45 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.