pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Grzech pierworodny

Autor książki:

Anna Szafrańska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 392 s.
Wymiar: 130x209 mm
EAN: 9788380835771
ISBN: 978-83-8083-577-1
Data: 2017-06-16
34.62 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Miłość pełna pasji i namiętności.

Przyjaźń, która przetrwa wszystko.

Dwa zwaśnione rody, które niegdyś żyły w zgodzie.

Miłość. Honor. Lojalność. Tajemnica. Zdrada.

Ona: przykładna córka, siostra, przyjaciółka. Uczynna, grzeczna, dbająca o dobro innych. Podążająca za swoimi marzeniami i pasjami.

On: tajemniczy, niebezpieczny, nieziemsko przystojny. Gniewny, ignorujący wszelkie zasady, gardzący ludźmi. Nieliczący się z nikim.

Dwa całkowicie odmienne charaktery nie były przeszkodą, by serca zabiły jednym rytmem, lecz na jaw wychodzą tajemnice z przeszłości, łączące obie rodziny. Czy powszechna zmowa milczenia jest w stanie rozdzielić dwoje ludzi, których połączyła niewinna miłość?

Powieść z rodzaju New Adult, hit Internetu z 2011 roku znany pod tytułem "Teatr życia". Jedna historia w dwóch tomach.

Nel i Kraszewski powracają w wielkim stylu. Nie tylko muszą uporać się z własnymi słabościami i oszałamiającym uczuciem, ale także z przeszłością swoich rodzin. Dlaczego dzieci płacą za błędy rodziców? Przecież chcą tylko miłości, chcą tylko wspólnego życia! Anna Szafrańska powtórnie funduje nam dynamiczną emocjonalną wycieczkę w głąb ludzkich serc i umysłów. Cudowne New Adult, o którym długo nie zapomnicie!
Agnieszka Lingas-Łoniewska, pisarka.

Anna Szafrańska po raz kolejny funduje nam emocjonujący rollercoaster. "Grzech pierworodny" to najgorętsza premiera tej wiosny. Nie możecie tego przegapić!
Beata Matuszewska, www.recenzje-beaty.blogspot.com
Anna Szafrańska doskonale wie, co robi, serwując czytelnikowi pełną napięcia fabułę, dramat na miarę współczesnych Romea i Julii. Autorka łamie konwenanse i nie boi się wychodzić poza schemat, sięgając przy tym po tematy, jakich inni jeszcze długo nie odważą się poruszyć. Lektura udowadnia jedno - obietnicy wiecznej miłości nie zmaże nawet grzech pierworodny.

Angelika Zdunkiewicz-Kaczor, lustrorzeczywistosci.pl
Anna Szafrańska serwuje nam niezwykle emocjonalną powieść, w której nie ma prostych rozwiązań, ani cudownego antidotum na wszelkie problemy. Znajdziemy za to całe spektrum uczuć, marzeń i rozterek, z jakimi zmagają się młodzi kochankowie, wywodzący się z dwóch zwaśnionych ze sobą rodzin. Zakochałam się w tej historii - roztrzaskała moje serce na niezliczoną ilość maleńkich cząstek i skleiła je na nowo. Po prostu rewelacja!,/i>
Krystyna Meszka, cyrysia.blogspot.com
Anna Szafrańska ponownie wprowadza czytelnika w świat zakazanej miłości Nel i Gilberta. Skrywane latami tajemnice obu rodzin wychodzą na światło dzienne, a uczucie głównych bohaterów staje pod znakiem zapytania... Grzech pierworodny to poruszająca i pełna różnorodnych emocji powieść New Adult, która na długo pozostanie w waszej pamięci!
Michalina Foremska, papierowybluszcz.blog.pl

"Grzech pierworodny" to niezwykle emocjonująca kontynuacja losów Gilberta i Nel. Anna Szafrańska kolejny raz zafundowała mi niezapomnianą podróż w głąb ludzkich serc, pełną bólu, radości i łez. Gorąco polecam!
Sylwia Stawska Kobiece recenzje, kobiecerecenzje365.blogspot.com

Książka "Grzech pierworodny" - Anna Szafrańska - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 392 stron i została wydana w 2017 r. Cena 34.62 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.