pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Granica. PODRÓŻ WOKÓŁ ROSJI przez Koreę Północną, Chiny, Mongolię,...
Tytuł książki:

Granica. PODRÓŻ WOKÓŁ ROSJI przez Koreę Północną, Chiny, Mongolię, Kazachstan, Azerbejdzan, Gruzję, Ukrainę, Białoruś, Litwę, Polskę, Łotwę, Estonię, Finlandię i Norwegię, oraz Przejście Północno-Wschodnie

Autor książki:

Erika Fatland

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sonia Draga
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 688 s.
Wymiar: 150x215 mm
EAN: 9788381107228
ISBN: 978-83-8110-722-8
Data: 2019-04-26
31.61  49.90  18.29 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Granica. PODRÓŻ WOKÓŁ ROSJI przez Koreę Północną, Chiny, Mongolię, Kazachstan, Azerbejdzan, Gruzję, Ukrainę, Białoruś, Litwę, Polskę, Łotwę, Estonię, Finlandię i Norwegię, oraz Przejście Północno-Wschodnie - Erika Fatland - opis książki:

Spośród czternastu sąsiadów Rosji przez ostatnie pięćset lat jedynie Norwegia nie prowadziła z nią wojny i nie została przez nią zaatakowana. Ten historyczny fakt najlepiej opisuje losy państw graniczących z mocarstwem Putina. Erika Fatland zabiera nas w podróż do wszystkich krajów graniczących z Rosją. Trasa autorki rozpoczyna się w Koreańskiej Republice Ludowo-Demokratycznej, będącej najbardziej zamkniętym i tajemniczym państwem świata, a kończy w najdalej na północ wysuniętym regionie Europy - magicznej i odludnej Norwegii Północnej. Granica to wspaniała podróż geograficzna, ale również - a może nawet przede wszystkim - podróż przez historię oraz ludzkie opowieści. Autorka po raz kolejny daje świadectwo szczególnego talentu do nawiązywania bliskich relacji z ludźmi, których napotyka na swojej drodze. Ich historie to trzon tej książki.

Książka „Granica. PODRÓŻ WOKÓŁ ROSJI przez Koreę Północną, Chiny, Mongolię, Kazachstan, Azerbejdzan, Gruzję, Ukrainę, Białoruś, Litwę, Polskę, Łotwę, Estonię, Finlandię i Norwegię, oraz Przejście Północno-Wschodnie” - oprawa twarda - Wydawnictwo Sonia Draga. Książka posiada 688 stron i została wydana w 2019 r. Cena 31.61 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Granica. PODRÓŻ WOKÓŁ ROSJI przez Koreę Północną, Chiny, Mongolię,..."
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Oblężona demokracja - okładka książki
Oblężona demokracja Jacek Żakowski
Produkty podobne:
Rowerem przez świat - okładka książki
Rowerem przez świat Krzysztof Skok