pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Google Cloud Certified Professional Cloud Architect. Wprowadzenie do platformy i materiały egzaminacyjne

Autor książki:

Chatterjee Soumen

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 248 s.
EAN: 9788328366114
ISBN: 978-83-2836-611-4
Data: 2020-10-31
61.86 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Chmura obliczeniowa jest rozwiązaniem niezawodnym i zapewniającym wysoki poziom bezpieczeństwa systemu. Nowoczesne rozwiązania tego rodzaju charakteryzują się dużą elastycznością i skalowalnością, pozwalają na budowę i rozbudowę aplikacji, monitorowanie ich pracy oraz zarządzanie nimi, jak również bazami danych i innymi usługami w sposób globalny. Spośród chmur obliczeniowych jedne z najciekawszych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań oferuje Google. Aby jednak optymalnie wykorzystać potencjał chmury Google, trzeba dysponować odpowiednią wiedzą i umiejętnościami. Certyfikat Google nadawany profesjonalistom gwarantuje odpowiedni poziom kompetencji.

Ta książka pomoże Ci w uzyskaniu certyfikatu profesjonalisty Google (GCP) w specjalności architekta chmury Google. Znajdziesz tu wszystkie niezbędne materiały, dzięki którym przygotujesz się do egzaminu. Swoją wiedzę będziesz mógł skontrolować za pomocą stu przykładowych pytań sprawdzających. Jeśli nie planujesz zdobycia GCP, zyskasz głęboką wiedzę dotyczącą platformy Google Cloud. Nauczysz się projektować rozwiązania chmurowe, wdrażać je i zarządzać nimi w sposób zapewniający wysoką niezawodność i bezpieczeństwo systemu. Znajdziesz tu również informacje dotyczące maszyn wirtualnych, przechowywania, transferu i migracji danych, a także narzędzi niezbędnych do zarządzania internetem rzeczy (Io T), uczenia maszynowego i budowania aplikacji do specyficznych zastosowań biznesowych.

W tej książce między innymi:
wprowadzenie do platformy Google Cloud
projektowanie i wdrażanie architektury rozwiązań chmurowych
zarządzanie bezpieczeństwem i tożsamością w chmurze Google
analiza i optymalizacja procesów technicznych i biznesowych
przyszłość platformy Google Cloud
Chmura Google: nowy paradygmat architektury najlepszych systemów IT!
O autorze
Soumen Chatterjee - jest konsultantem do spraw systemów informatycznych. W ciągu ostatnich dwudziestu lat pomógł wielu wiodącym światowym organizacjom w przeprowadzeniu kluczowych zmian biznesowych i cyfryzacji - zgodnie z trendami rewolucji cyfrowej. Zdobył certyfikat Google Certified Professional Cloud Architect. Fascynuje się rolą sztucznej inteligencji w przyszłym świecie, dostrzega w niej niezwykłą szansę dla przyszłych generacji.

Książka "Google Cloud Certified Professional Cloud Architect. Wprowadzenie do platformy i materiały egzaminacyjne" - Chatterjee Soumen - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 248 stron i została wydana w 2020 r. Cena 61.86 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.