pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Globalne zarządzanie zasobami ropy i gazu w perspektywie prawnomiędzynarodowej....
Tytuł książki:

Globalne zarządzanie zasobami ropy i gazu w perspektywie prawnomiędzynarodowej. Seria: Monografie prawnicze

Autor książki:

Joanna Osiejewicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: C H Beck
Rok wyd.: 2018
Oprawa: twarda
Ilość stron: 408 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788381284691
ISBN: 978-83-8128-469-1
Data: 2018-04-10
12.51  199.00  186.49 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Globalne zarządzanie zasobami ropy i gazu w perspektywie prawnomiędzynarodowej. Seria: Monografie prawnicze - Joanna Osiejewicz - opis książki:

Recenzowana praca stanowi bardzo wartościowe studium z zakresu szeroko rozumianej problematyki międzynarodowego prawa publicznego w kontekście skomplikowanych kwestii wiążących się z jednej strony z regulacją prawną zarządzania zasobami ropy naftowej i gazu, z drugiej z kwestiami ochrony środowiska oraz współdziałania różnych podmiotów aktywnych w tym obszarze. Kwestie te są stale dyskutowane i wzbudzają wiele emocji i kontrowersji. Autorka podjęła się ambitnego zadania opisu sposobu rozwiązywania tych problemów na świecie.

(...) praca jest unikalną pozycją na polskim rynku wydawniczym i zapełnia istniejącą lukę. Wyróżnia ją kompleksowe podejście do tematu oraz świetnie udokumentowane tło porównawcze.

(...) język pracy jest jej dużą zaletą. Autorce udała się rzadka sztuka połączenia czytelności wywodu z precyzją prezentacji. Z tego powodu pracę czyta się dobrze i z dużym zainteresowaniem. Odbiorcami pracy powinni być zarówno praktycy działający w obszarze międzynarodowych stosunków gospodarczych, jak i naukowcy zajmujący się problematyką ochrony środowiska a także, studenci, dziennikarze.

Fragmenty recenzji prof. dr hab. Romana Wieruszewskiego

Książka „Globalne zarządzanie zasobami ropy i gazu w perspektywie prawnomiędzynarodowej. Seria: Monografie prawnicze” - oprawa twarda - Wydawnictwo C H Beck. Książka posiada 408 stron i została wydana w 2018 r. Cena 12.51 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Globalne zarządzanie zasobami ropy i gazu w perspektywie prawnomiędzynarodowej...."
Produkty podobne: