pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Gildia zabójców. Tom 1. Gildia zabójców

Autor książki:

Małgorzata Stefanik

Dane szczegółowe:
Wydawca: papierowy księżyc
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 432 s.
Wymiar: 205x143 mm
EAN: 9788366737181
ISBN: 978-83-6673-718-1
Data: 2021-07-01
26.33 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Pierwszy tom pełnej akcji trylogii New Adult Fantasy.
Zabójczo dobre połączenie przygody, sensacji i kryminału.
Poznajcie Alyssę, bohaterkę o dwóch twarzach: bezlitosną zabójczynię mordującą z uśmiechem na ustach oraz dziewczynę tęskniącą za normalnym życiem. Alyssa żyje w cieniu naszego świata, w świecie dostępnym wyłącznie dla elity, gdzie Gildiami Zabójców rządzą bezlitośni królowie. Kiedy łamie jedno z praw Gildii, musi zapłacić za to własną krwią, a przed całkowitą utratą zdrowych zmysłów chroni ją jedynie pragnienie zemsty i wizja ponownego spotkania z zaginionym bratem.
Po półrocznych torturach zabójczyni próbuje wrócić do normalnego życia. Od króla Europejskiej Gildii otrzymuje zaproszenie na koncert, na którym poznaje swojego przyszłego klienta. Chowając swoją prawdziwą naturę pod maską normalnej dziewczyny, Alyssa nawiązuje coraz bliższą relację ze zleceniodawcą i jego przyjaciółmi. Czy uda jej się wykonać nietypowe zlecenie i rozwiązać zagadkę upadku rodzinnej firmy oraz zabójstwa sprzed dekady? Czy odnajdzie brata? Jaką ścieżkę wybierze? Wejdźcie do brutalnego świata Gildii Zabójców, żeby się przekonać.

Książka "Gildia zabójców. Tom 1. Gildia zabójców" - Małgorzata Stefanik - oprawa miękka - Wydawnictwo papierowy księżyc. Książka posiada 432 stron i została wydana w 2021 r. Cena 26.33 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.