pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Gente Joven 2 Edision Revisada. Szkoła podstawowa. Język hiszpańki 8. Podręcznik z płytą CD

Dane szczegółowe:
Wydawca: LEKTORKLETT
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 124 s.
Wymiar: 210x300 mm
EAN: 9788380637054
ISBN: 978-83-8063-705-4
Data: 2018-08-14
47.13 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Gente Joven Edición revisada to kurs dostosowany do realiów polskiej szkoły, zgodny z nową podstawą programową.

Kurs Gente Joven Edición revisada zawiera ciekawe i dostosowane poziomem nagrania audio i charakteryzuje się nowoczesną obudową dydaktyczną.

W opracowaniu kursu uwzględniono dostosowanie do wytycznych MEN i wymagania zawarte w nowelizacji ustawy oświatowej, m.in. przystosowanie do wymagań wieloletności.

Nowa adaptacja znanej serii powstała we współpracy z nauczycielami i uczniami. Uwzględnia zgłoszone przez nich propozycje zmian i ulepszeń.

Podręcznik składa się z pięciu rozdziałów, co pozwala na większą elastyczność przy pracy z określonymi siatkami godzin. Objaśnienia i komentarze gramatyczne podane są zarówno po hiszpańsku, jak i po polsku, co ułatwia uczniom samodzielną naukę.

Ponadto w skład podręcznika wchodzi słowniczek hiszpańsko-polski, transkrypcje nagrań i aneks prezentujący ciekawe informacje o kulturze i cywilizacji obszaru hiszpańskojęzycznego.

Podręcznik „Gente Joven 2 Edision Revisada. Szkoła podstawowa. Język hiszpańki 8. Podręcznik z płytą CD” - oprawa miękka - Wydawca: LEKTORKLETT. Cena 47.13 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.