pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Gente Joven 2. Ćwiczenia. Klasa 8

Dane szczegółowe:
Wydawca: LEKTORKLETT
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 76 s.
Wymiar: 297x210 mm
EAN: 9788381654753
ISBN: 978-83-8165-475-3
Data: 2021-12-09
35.86 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Gente Joven. Edición Revisada to zmieniona seria podręczników na II etap edukacyjny dla uczniów klas VII i VIII rozpoczynających naukę języka hiszpańskiego jako drugiego języka obcego. Seria składa się z dwóch tomów, które zostały dostosowane do nowej podstawy programowej, obowiązującej od roku szkolnego 2017/18.

Zmieniony zeszyt ćwiczeń składa się z czterech części podzielonych na mniejsze działy, które w przystępny sposób prezentują materiał do nauki:

 ,,Competencia comunicativa - w tym dziale znajdują się ćwiczenia przeznaczone do nauki sprawności komunikacyjnych,

 ,,Aprendizaje gramatical, ,,lexical, ,,fonético - w tych działach znajdują się ćwiczenia dotyczące rozumienia i używania różnych treści językowych,

 ,,Actividades del libro del alumno - w tej części zeszytu ćwiczeń znajdują się niektóre zadania z podręcznika ucznia. Dzięki nim uczniowie nie muszą nic przepisywać do zeszytu. W ten sposób możemy zaoszczędzić czas.

 ,,Activa tus destrezas - jest to rozdział, w którym można wykorzystać przyswojone wiadomości. Każde ćwiczenie odpowiada innej sprawności językowej.

 ,,Autoevaluación - to dwa sprawdziany o zróżnicowanej trudności: wersja A jest prostsza, a wersja B bardziej skomplikowana.

Podręcznik „Gente Joven 2. Ćwiczenia. Klasa 8” - oprawa miękka - Wydawca: LEKTORKLETT. Cena 35.86 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.