pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Geniusz techniki bogów

Autor książki:

David Hatcher Childress

Dane szczegółowe:
Wydawca: Amber
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 318 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788324176663
ISBN: 978-83-2417-666-3
Data: 2022-01-20
Cena wydawcy: 59.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Słynny badacz rzuca wyzwanie tradycyjnej archeologii
Elektrownie, rakiety, statki powietrzne, broń atomowa, komputery - to zdobycze nauki prehistorycznych cywilizacji
Starożytni dysponowali równie wysoko rozwiniętą techniką jak ludzie XXI wieku: od metalurgii i inżynierii, po energetykę i atomistykę!
DAVID HATCHER CHILDRESS, niezależny archeolog i podróżnik, to jeden z najsławniejszych - obok Ericha von Dänikena i Grahama Hancocka - kontrowersyjnych badaczy historii ludzkości. Nazywany jest prawdziwym Indianą Jonesem. Szuka odpowiedzi na pytania dotyczące zagadkowych odkryć pomijanych przez oficjalną naukę i odsłania niezwykły świat starożytnych technologii.

Childress stawia tezę, że zapomniane cywilizacje osiągnęły w niektórych dziedzinach nasz współczesny poziom rozwoju, a nawet go przewyższyły. Wielka Piramida w Gizie była gigantyczną elektrownią, Arka Przymierza - elektrycznym konwerterem o wielkiej mocy, Stonehenge - megalitycznym kalkulatorem. Nasi przodkowie dysponowali bronią atomową, potrafili przenosić ogromne ciężary przy użyciu fal dźwiękowych, a nawet umieli lewitować.

Świeca zapłonowa sprzed 500 000 lat znaleziona w geodzie w Kalifornii, modele samolotów z grobowców w Kolumbii i Egipcie, komputer z Antikythery, elektryczne baterie z Bagdadu i urządzenie do wykrywania trzęsień ziemi sprzed 2000 lat z Chin - to dowody rzeczowe dokonań nauki sprzed tysięcy lat.

David Hatcher Childress jest wydawcą i autorem wielu bestsellerów (m.in. Archeologia pozaziemska, Wimany i inne starożytne statki powietrzne, Olmekowie) i częstym gościem programów telewizyjnych i radiowych: NBC, CNN, Discovery, History Channel.

Książka "Geniusz techniki bogów" - David Hatcher Childress - oprawa miękka - Wydawnictwo Amber. Książka posiada 318 stron i została wydana w 2022 r.