pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Gdybyście ją znali

Autor książki:

Emily Elgard

Dane szczegółowe:
Wydawca: Marginesy
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 344 s.
Wymiar: 135x210 mm
EAN: 9788365973627
ISBN: 978-83-6597-362-7
Data: 2018-07-26
26.74 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Kobieta w śpiączce.

Mężczyzna, który mógłby ją ocalić. Gdyby tylko był w stanie mówić...

Cassie Jensen miała wszystko: ślub jak z bajki, wspaniały dom, doskonałego męża, nawet cudowną teściową. Ale w Nowy Rok trafia w śpiączce na oddział intensywnej terapii po wypadku, któremu uległa na spacerze z psem. Potrącił ją samochód, kierowca uciekł. Pielęgniarka Alice Marlowe, choć sama po kolejnych poronieniach zmaga się z osobistym dramatem, z oddaniem zajmuje się nową pacjentką i szybko odkrywa, że ta skrywa tajemnicę, której nie znają nawet jej najbliżsi.

Na sąsiednim łóżku leży Frank, samotny starszy mężczyzna, alkoholik, od którego wszyscy się odwrócili. Wbrew opinii lekarzy nie jest pogrążony w śpiączce, tylko cierpi na zespół zamknięcia - ma bezwładne ciało, ale doskonale sprawny umysł. I słyszy również słowa, które padają nad łóżkiem Cassie. Wie, że młodej kobiecie grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. I on, i Alice mogą ocalić Cassie, ale czy zdołają połączyć siły? Frank zaczyna komunikować się z otoczeniem, Alice poświęca wszystko, by odkryć nieznane nikomu tajemnice życia swojej pacjentki, tymczasem policja bezradnie krąży w kółko.

Czy kiedykolwiek wyjdzie na jaw prawda o pozornie doskonałym życiu Cassie Jensen? Czy ktoś odkryje, dlaczego właściwie tamtej pechowej nocy wyszła z domu?
Debiut Emily Elgar to olśniewający przykład thrillera psychologicznego.

Clare Mackintosh
Cudownie zwodnicze spiętrzenie napięcia.

"Guardian"
Emily Elgar studiowała na uniwersytecie w Edynburgu, a później pracowała w organizacji non-profit, udzielającej wsparcia pracowniczkom i pracownikom seksualnym w Wielkiej Brytanii. Ukończyła kurs kreatywnego pisania na akademii Faber w 2014 roku. Mieszka z mężem na wschodzie hrabstwa Sussex. Gdybyście ją znali to jej pierwsza powieść.

Książka "Gdybyście ją znali" - Emily Elgard - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Marginesy. Książka posiada 344 stron i została wydana w 2018 r. Cena 26.74 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.