pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Gdyby nie ty

Autor książki:

Colleen Hoover

Dane szczegółowe:
Wydawca: Otwarte
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 400 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788381350266
ISBN: 978-83-8135-026-6
Data: 2020-03-12
Cena wydawcy: 39.99 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Gdyby nie ona, moje życie wyglądałoby inaczej.

Gdyby nie on, nie dałabym sobie rady.

Gdyby nie ty?
Gdyby nie córka, przyszłość Morgan wyglądałaby inaczej. Nie planowała ciąży w młodym wieku i szybkiego ślubu. Teraz jest zdeterminowana, żeby uchronić Clarę przed błędami, które sama popełniła.

Gdyby nie matka, Clara mogłaby iść do przodu. Według niej Morgan staje się coraz bardziej zgorzkniała i zupełnie brak jej spontaniczności. Clara nie chce być taka jak ona.

Gdy tragiczny wypadek dotyka ich rodzinę, życie kobiet wywraca się do góry nogami. Morgan znajduje wsparcie u ostatniego mężczyzny, po którym by się tego spodziewała. Clara zwraca się do chłopaka, z którym nie mogła się kontaktować. Dla jednej i drugiej to relacje okupione dylematami i trudnymi decyzjami. Czy zakazane uczucia zdołają przetrwać?
Przejmująca powieść o miłości, rodzinie i stracie. Colleen Hoover z wielką wrażliwością i zrozumieniem opisuje relacje, które prawie przestały istnieć. I zadaje nam pytanie: czy i jak o nie walczyć?

Książka "Gdyby nie ty" - Colleen Hoover - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Otwarte. Książka posiada 400 stron i została wydana w 2020 r.