pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Fox

Autor książki:

Frederick Forsyth

Dane szczegółowe:
Wydawca: Albatros
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 352 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788381256131
ISBN: 978-83-8125-613-1
Data: 2019-07-04
36.20 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Większość rodzajów broni działa dokładnie w taki sposób, jak tego oczekujesz. Większość rodzajów broni możesz kontrolować.
Ale co, jeśli najgroźniejszą bronią na świecie nie jest inteligentny pocisk ani okręt podwodny, ani nawet sztuczna inteligencja wygenerowana przez program komputerowy? Co jeśli jest nią siedemnastoletni chłopak o niewyobrażalnie błyskotliwym umyśle, który potrafi przechytrzyć wysoko wykfalifikowane profesjonalne służby bezpieczeństwa na całym świecie, przejąć kontrolę nad uzbrojeniem i sprawić, by przeciwko supermocarstwom obróciła się ich własna broń? Jak cenny byłby taki człowiek? I do czego byś się nie posunął, żeby mieć go po swojej stronie?
Trwa wyścig z czasem, by przechwycić bezcenny cel zanim wpadnie w niepowołane ręce i zaburzy światową równowagę sił.
PRZERAŻAJĄCO RZECZYWISTY TECHNO THRILLER SZPIEGOWSKI!
Adriana Westona, byłego szefa brytyjskiego wywiadu budzi w nocy telefon z kancelarii premiera. Wieści są szokujące: Pentagon, NSA i CIA zostały równocześnie zhakowane przez nieznanego sprawcę posługującego się pseudonimem The Fox, który z łatwością obszedł najwymyślniejsze systemy zabezpieczające. Co jeszcze bardziej szokujące, winowajcą okazał się być siedemnastoletni Brytyjczyk, Luke Jennings. Chłopak nie ma kryminalnej przeszłości, dysponuje za to genialnym umysłem. Ekstradycja nastolatka do Stanów wydaje się nieunikniona, dopóki Weston nie wpada na lepszy pomysł: Jeśli Luke może zrobić to nam, to co dopiero może zrobić naszym wrogom?

Książka "Fox" - Frederick Forsyth - oprawa twarda - Wydawnictwo Albatros. Książka posiada 352 stron i została wydana w 2019 r. Cena 36.20 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.