pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Księgarnia »
Książki »
»
Formy prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce przez podmioty...
książka:

Formy prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce przez podmioty zagraniczne

Dane szczegółowe:
Wydawca: C H Beck
Rok wyd.: 2006
Oprawa: miękka
Ilość stron: 334 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788373879768
ISBN: 83-7387-976-5
Data: 2008-11-23
pozycja niedostępna

Formy prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce przez podmioty zagraniczne - Tomasz Szanciło - opis książki:

Formy prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce przez podmioty zagraniczne stanowi opracowanie zawierające wszechstronną analizę prawną podejmowania i wykonywania działalności gospodarczej w Polsce przez podmioty zagraniczne. Ukazuje zasady prowadzenia działalności gospodarczej w naszym kraju i na tym tle określa sytuację prawną inwestorów zagranicznych, ze szczególnym uwzględnieniem inwestorów wywodzących się z krajów członkowskich Unii Europejskiej.
W celu pełnego zobrazowania statusu prawnego podmiotów zagranicznych dokonana została analiza dogmatyczna, jak również historyczna, a ponadto przeprowadzone zostały szczegółowe badania komparystyczne. Szczególny nacisk położony został na ukazanie aktualnych rozwiązań prawa unijnego w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i ocenę koherencji prawa polskiego ze standardami unijnymi.

Książka „Formy prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce przez podmioty zagraniczne” - oprawa miękka - Wydawnictwo C H Beck.

Książka posiada 334 stron i została wydana w 2006 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Formy prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce przez podmioty..."