pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Flawaris. Amorath

Autor książki:

Iza Grabda

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo IX
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 340 s.
EAN: 9788396268402
ISBN: 978-83-9626-840-2
Data: 2021-09-16
32.92 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Mówi się, że gdzie diabeł nie może, tam babę pośle. A co, jeżeli w takiej sytuacji znajdzie się anioł? Chytrze postara się pójść krok dalej: zamiast jednej, pośle trzy baby. Jak na aniołów przystało, dysponują specyficznym gatunkiem bab, które wykorzystują do zadań specjalnych. I takie właśnie zadanie mają do wykonania Lila, Dominika i Tośka. Jest jednak jeden problem: te trzy normalnie żyjące kobiety nie orientują się, że czeka je w życiu trzęsienie ziemi z gradobiciem i piorunami, zafundowanymi przez wojujące od zarania dziejów frakcje. A frakcje nie mają pojęcia, że mogą zostać wypłacone podobną monetą.
Izabela Grabda - strona autorska, rocznik 74. Przygodę z pisaniem rozpoczęła dla zabawy, powołując do życia postać Lilianny. Od tamtego momentu spod jej palców wyszło już trochę literatury nie tylko fantastycznej. Ma na swoim koncie trzy wydane powieści obyczajowe, opowiadanie kryminalne i fantastyczne. Mimo że pisze w kilku gatunkach, z fantastyką czuje największą więź emocjonalną. Od trzech lat szlifuje warsztat pisarski w Sekcja Literacka Krakowskiej Sieci Fantastykipod czujnym okiem Paweł Majka. Niepoprawna miłośniczka dzikich jeży i dobrych gatunków kawy. Kocha konwenty fantastyki i długie spacery z psem po lesie.

Książka "Flawaris. Amorath" - Iza Grabda - oprawa miękka - Wydawnictwo IX. Książka posiada 340 stron i została wydana w 2021 r. Cena 32.92 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]