pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Książki »
»
Firmy szybkiego wzrostu. Jak osiągać przewidywalny przychód i rekordowe...
książka:

Firmy szybkiego wzrostu. Jak osiągać przewidywalny przychód i rekordowe zyski

Dane szczegółowe:
Wydawca: POLTEXT
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 424 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788375619911
ISBN: 978-83-7561-991-1
Data: 2019-09-13
37.45  54.90  17.45 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Firmy szybkiego wzrostu. Jak osiągać przewidywalny przychód i rekordowe zyski - Aaron Ross, Jason Lemkin - opis książki:

Czy twoja firma rozwija się zgodnie z oczekiwaniami? Być może masz wrażenie. że kolejne szanse pozostają niewykorzystane? Czy potrafiłbyś potroić przychody w ciągu najbliższych trzech lat? Od czego zacząć? Co robić? Jak stać się firmą szybkiego wzrostu? Nie potrzebujesz czarodziejskiej różdżki ani szczęśliwego zrządzenia losu. Książka zawiera receptę na sukces - na dwukrotnie, trzykrotnie, a nawet dziesięciokrotnie szybszy wzrost. Tę samą receptę, z której skorzystały światowej sławy firmy szybkiego wzrostu (Salesforce.com, Twilio, Hub Spot, Marketo, Zuora i inne), notując szybki wzrost i miliardowe przychody w rekordowo krótkim czasie. Z tej książki dowiesz się: dlaczego liczba leadów i sprzedaż nie rosną oraz jak temu zaradzić, jak określić własną Niszę, jakie są uznane w świecie praktyki generowanie leadów (Ziarna, Sieci, Strzały), jak zmienić szefa marketingu w menedżera wysokiego wzrostu, jak zbudować skalowalny zespół sprzedażowy, dlaczego twoi podwładni nie pracują tak ciężko, jak ty i co na to poradzić.

Książka pomoże ci przebić mur stagnacji i uniknąć wahań zmiennych przychodów. Bez względu na to, czy twoja firma warta jest 100 milionów czy miliard dolarów, zasady w 80% pozostają niezmienione. Zarabiaj więcej w bardziej przewidywalny sposób.

***
Aaron Ross - uznany mówca, przedsiębiorca, autor bestsellerowej książki Predictable Revenue, zwanej także "biblią sprzedaży dla Doliny Krzemowej". Prezentuje w niej system sprzedaży oparty na modelu outboundowym, który stworzył pracując dla Salesforce.com. Ross jest jednym z liderów w Predictable Revenue.com.

Jason Lemkin - seryjny przedsiębiorca sektora technologicznego, inwestor VC, założyciel oraz CEO w Saa Str.com. Zgromadził wokół siebie największą społeczność przedsiębiorców Saa Sowych. Lemkin pracował jako CEO w Echo Sign (firmie przejętej przez Adobe). W trakcie jego kadencji przychody spółki wzrosły od 0 do 144 milionów dolarów.

Książka „Firmy szybkiego wzrostu. Jak osiągać przewidywalny przychód i rekordowe zyski” - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo POLTEXT.

Książka posiada 424 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Firmy szybkiego wzrostu. Jak osiągać przewidywalny przychód i rekordowe..."
Produkty podobne:
Młody bogaty rentier. Seria: Bogaty - okładka książki
Młody bogaty rentier. Seria: Bogaty ojciec Robert T. Kiyosaki, Sharon L. Lechter
Koszty działalności badawczo-rozwojowej - okładka książki
Koszty działalności badawczo-rozwojowej i autorskiej... Waldemar Gos, Jacek Kalinowski, Zbigniew Luty, Edward Wiszniowski
Kierownik w przedsiębiorstwie - okładka książki
Kierownik w przedsiębiorstwie Zbigniew Ściborek