pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Fatum

Autor książki:

Karin Slaughter

Dane szczegółowe:
Wydawca: Buchmann
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 496 s.
Wymiar: 123x195 mm
EAN: 9788377479735
ISBN: 978-83-7747-973-5
Data: 2013-10-28
pozycja niedostępna

Opis książki:

Karin Slaughter jest ważnym, nowym punktem na kryminalnej mapie świata.

Val Mc Dermid Lena Adams nie mogła przypuszczać, że upragniony powrót do pracy zacznie się tak źle. Na komisariat policji w Heartsdale, spokojnym miasteczku w stanie Georgia, wtargnęło dwóch uzbrojonych mężczyzn, zabili trzech policjantów, kilku innych ranili, przetrzymują zakładników. Lena bardziej niż kiedykolwiek jest zdeterminowana, by rozwiązać tę sprawę - wśród zabitych jest jej wieloletni szef i przyjaciel, Jeffrey Tolliver.

Kilka lat wcześniej komendant Tolliver wybiera się z doktor Sarą Linton na romantyczne wakacje na Florydę. Po drodze zmienia jednak zdanie i postanawia pokazać jej swoje rodzinne miasteczko. Miły urlop szybko zamienia się koszmar: w domu przyjaciół Jeffreya dochodzi do strzelaniny, ginie włamywacz. Sprawa zabójstwa okaże się trudniejsza, niż mogło się na początku wydawać; a co najgorsze, nie będzie jedyną, którą trzeba będzie rozwiązać. Trupów będzie przybywać. Upiorne miasteczko zmusi Jeffreya i Sarę, by zmierzyli się z jego najgłębiej skrywanymi tajemnicami.

Czy to możliwe, by po latach ponownie dopadł ich koszmar Sylacugi W serii Fabryka Sensacji ukazały się najnowsze książki Karin Slaughter: Upadek i Zbrodniarz, a także Zaślepienie, pierwszy tom z cyklu hrabstwo Grant. W przygotowaniu są inne tytuły z tej serii: Płytkie nacięcie, Zimny strach i Niewierny.

Karin Slaughter jest jedną z lepszych autorek kryminałów w Ameryce.

The Washington Post Karin Slaughter (1971) - jedna z najsłynniejszych amerykańskich autorek powieści kryminalnych i thrillerów, zadebiutowała w 2001 roku Zaślepieniem, nominowanym do Nagrody Sztyletu. Pisarka ma już w dorobku dwanaście bestsellerów, z których dziesięć znanych jest polskim czytelnikom. Najnowsze powieści Slaughter to Upadek (Fallen, 2011) oraz Zbrodniarz (The Criminal, 2012) oraz thriller Unseen (2013), który znajduje się na szczytach list bestsellerów.

Książka "Fatum" - Karin Slaughter - oprawa miękka - Wydawnictwo Buchmann. Książka posiada 496 stron i została wydana w 2013 r.