pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Fatima. Orędzie nadziei na dzisiejsze czasy
Tytuł książki:

Fatima. Orędzie nadziei na dzisiejsze czasy

Autor książki:

Andrew Apostoli CRF

Dane szczegółowe:
Wydawca: eSPe
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 368 s.
Wymiar: 135x200 mm
EAN: 9788374824651
ISBN: 978-83-7482-465-1
Data: 2012-03-14
34.12  44.90  10.78 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Fatima. Orędzie nadziei na dzisiejsze czasy - opis książki:

Poznaj całą prawdę o objawieniach fatimskich i odkryj niezwykłą aktualność orędzia, które zostało w nich przekazane! Książka ojca Apostoli to fascynująca, kompletna i wierna opowieść o wydarzeniach, jakie miały miejsce w Fatimie w 1917 roku. Przedstawia ich historyczny kontekst, opisuje dokładnie okoliczności i relacjonuje treść kolejnych objawień Anioła Pokoju i Matki Bożej, w tym również tych, których siostra Łucja doświadczyła w Pontevedra i w Tuy. Autor książki podkreśla, że orędzie fatimskie ma charakter profetyczny i jako takie w sposób oczywisty wzbudza kontrowersje, a na jego temat pojawia się wiele rozmaitych spekulacji. Dlatego też starannie analizuje i rozjaśnia związane z nim wątpliwości, szczególnie zaś kwestie tzw. trzeciej tajemnicy fatimskiej i poświęcenia Rosji.

Książka ta jest też wezwaniem, by na nowo wsłuchać się w przesłanie Matki Bożej. Udowadnia, że orędzie fatimskie nic nie straciło na aktualności i może nadal służyć nam jako światło rozjaśniające mroki historii. Papież Jan Paweł II stwierdził kiedyś, że orędzie fatimskie jest obecnie bardziej naglące niż było w roku 1917! Dlatego właśnie ta wspaniała książka o objawieniach w Fatimie jest tak ważna. Ojciec Apostoli przedstawia kolejnemu pokoleniu treść pilnego, niebiańskiego przesłania nadziei. Świat potrzebuje orędzia fatimskiego bardziej niż kiedykolwiek, modlę się więc, aby czytając tę książkę, ludzie wracali do Jezusa, Maryi i Kościoła. Donald Calloway MIC

Książka "Fatima. Orędzie nadziei na dzisiejsze czasy" - Andrew Apostoli CRF - oprawa miękka - Wydawnictwo eSPe. Książka posiada 368 stron i została wydana w 2012 r. Cena 34.12 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]