pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Fatima

Autor książki:

Icilio Felici

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Księży Marianów
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 344 s.
Wymiar: 125x196 mm
EAN: 9788375026191
ISBN: 978-83-7502-619-1
Data: 2017-03-21
20.16  24.90  4.74 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Fatima - niewielka wioska w Portugalii, której nazwa od stu lat wywołuje emocje zarówno wśród wierzących, jak i tych, którzy wątpią. Od 1917 roku dochodziło tam do niezwykłych spotkań Maryi z trójką dzieci: Łucją, Franciszkiem i Hiacyntą. Przez dziesięciolecia pojawiło się wokół tej historii wiele pytań i wątpliwości. Co więcej, objawienia te nie straciły na aktualności i dziś.

Opowieść autorstwa Icilia Feliciego, poprzez doskonale prowadzoną narrację i niewątpliwe walory literackie tekstu, przybliża fakty z życia trójki rodzeństwa z Fatimy, a zarazem wprowadza Czytelnika w nurt prowadzący do źródeł wiary. Maryja przekazując dzieciom swoje orędzie, wzywa ludzkość do ewangelicznej przemiany życia: nawrócenia, modlitwy i pokuty, i przekonuje, że to właśnie wiara stanowi jedyny klucz do zrozumienia sensu tajemnic fatimskich.

Książka w wersji oryginalnej opisuje historię objawień i dzieje orędzia do 1978 roku. Wiadomo jednak, że tajemnice fatimskie na tle wydarzeń historycznych, które rozegrały się w kolejnych dziesięcioleciach, nabrały jeszcze większej dynamiki. Stąd niniejsze polskie wydanie uzupełnione zostało o aktualne informacje i posłowie, sięgające aż po XXI stulecie, a także komentarz pozwalający Czytelnikowi odnaleźć się w informacyjnym zgiełku.

Książka "Fatima" - Icilio Felici - oprawa miękka - Wydawnictwo Księży Marianów. Książka posiada 344 stron i została wydana w 2017 r. Cena 20.16 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Fatima. Objawienia i cuda - okładka książki

Fatima. Objawienia i cuda

Marek Maciągowski, Eugeniusz Wojdecki
Bóg nie umarł - okładka książki

Bóg nie umarł

Rice Broocks
Produkty podobne:
Ponowne odkrycie Fatimy - okładka książki

Ponowne odkrycie Fatimy

ks. Robert J. Fox
Fatima. Objawienia i cuda - okładka książki

Fatima. Objawienia i cuda

Marek Maciągowski, Eugeniusz Wojdecki