pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
film:

Fatima (DVD) + GRATIS!

Dane szczegółowe:
Producent/dystrybutor:Rafael
Rok wyd.: 2022
Rodzaj nośnika: DVD
Czas trwania: 1:53 h:m:s
EAN: 5907561154201
Data: 2022-01-31
21.53 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis filmu:

W czasach Wielkiej Wojny ludzie poszukiwali nadziei. Doświadczyli cudu.

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca opowieść o objawieniach fatimskich, które dały siłę milionom ludzi.

Jest rok 1917. Świat pogrążony jest w mrokach Pierwszej Wojny Światowej. Do małej portugalskiej wioski Fatimy, podobnie jak do tysięcy miejscowości w całej Europie płyną dramatyczne wieści o tysiącach zabitych. Do domów wracają okaleczeni i pozbawieni nadziei weterani. W takich chwilach łatwo o zwątpienie i załamanie. Właśnie w takich
okolicznościach troje dzieci z Fatimy doświadcza niezwykłego spotkania. Ich oczom ukazuje się Matka Boża, by przekazać im orędzie dla świata. Relacje dzieci z tego wydarzenia spotykają się z wielkim sceptycyzmem zarówno osób świeckich jaki i przedstawicieli Kościoła. Nikt nie traktuje poważnie dziecięcych opowieści. A jednak wieść o cudownych wydarzeniach w Fatimie roznosi się coraz dalej. Tysiące pielgrzymów przybywają do wioski, a cud fatimski zaczyna odmieniać ich losy, wywierając przemożny wpływ także na instytucję Kościoła i na cały świat.

Film „Fatima (DVD)” - oprawa DVD - Producent/dystrybutor:Rafael. Cena 21.53 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Do każdego zamówionego egzemplarza dodajemy GRATIS!: